Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228619
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολλά εχουν ειπωθεί για την Angela αλλά ειχα να την δω απο τοτε που ειχε αλλάξει το χρώμα των μαλλιών της δηλαδή αρκετά χρόνια. Και να πω την αλήθεια πεθύμησα το απίστευτο στοματικό που κάνει. Πολύ ωραία εμφάνιση με το νέο της λουκ και με το ντροπαλό ύφος της μου έδωσε ένα ζεστό φιλί. Εδώ δεν θα αναφέρω τα χαρακτηριστικά της που έχουν γραφτεί πολλάκις, αλλά τον τρόπο που προσεγγίζει τον πελάτη κάνοντας τον να περάσει μια ευχάριστη ώρα πληρωμένου έρωτα. Άρχισε να με χαϊδεύει στα πόδια μου και σιγά σιγά συγκέντρωσε το ενδιαφέρον της εκεί που ήθελα. Με κοίταζε με αυτά τα υπέροχα μάτια της και με ένα νάζι τον έπαιρνε πότε κάνοντας deep throat πότε έβγαζε την γλώσσα τής ακουμπώντας με. Αφού με τουρμισε ξάπλωσε ανοίγοντας τα ποδια της για να με διεγείρει ακόμη πιο πολύ. Στα χάδια μου ανταποκρινόταν και οι θηλές της αρχίσαν να σκληραίνουν, Ναι αυτές οι απίστευτες ροζ. Όπως ειχε τα ποδια της ανοιχτά τα τέντωσε με τα χερια της ετσι ώστε να εχω πλήρη διείσδυση, μου άρεσε που ήταν και στενή και ακολουθήσαμε έναν αρκετά γρήγορο ρυθμο. Μετα την ανέβασα πανω μου να αναλάβει αυτή αλλα και να απολαύσω το κορμι της. Έφτασε η ωρα για διάλειμμα είχαμε ιδρώσει και οι δυο, και φυσικα το sex που ακολουθήσε μετα ειναι μια άλλη ιστορία....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.560
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, The Saint*, maniouel και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού