Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο μια βολτα παραλιακη για Κυριακατικη νυχτερινη εξοδο
κατεληξα ν ανεβαινω την Αμφιθεας με προορισμο Συγγρου κατευθυνομενος
προς κεντρο με σκοπο να συναντησω καποια απο τις 4 κοπελες που σαλοναρουν στο Λιοσιων 73Β...

Παρκαρω το "Stealth" καπου ησυχα και αρχιζω να κατευθυνομαι χωρις και την καλυτερη
ψυχολογια λογω μειωμενης λιμπιντο στα υγρα μονοπατια της "αντρικης ανακουφιστρας".Παιρνω
μια βαθια ανασα κι ανεβαινω τα σκαλοπατια του φωτισμενου σπιτιου
Φτανω κορυφη τα χω παιξει λογω κιλων λες κι ανεβαινα το Εβερεστ χτυπω το καμπαναριο και μπουκαρω
σαν τον cowboy στο σαλουν της γλυκοτρυπας και του χειρογλυκανου που λεει κι ο Χίος.

Σαλονι μια μπαμπατσικη υπηρεσια κοντα στα 60 ελληνιδα κοντη με μαζεμενα μαλλια ξανθα και ματι τσακαλου
να με περιμενει με σαρδονιο χαμογελο για να μ ενημερωσει για τα κοριτσια.

Σαλοναρει η Ιννα μια ψιλολιγνη μελαχρινη με σοβαρο υφος και μαλλια λιγο πιο κατω απο τη
μεση γυρω στα 25
Ακολουθει η Σεβαστιανα ενα επισης ψηλο κοριτσι σκουρο δερμα απο Βενεζουελα φυρω στα 22 με γλυκο προσωπο και πολυ ωραιο κωλο
Στο καπακι ερχεται η Μεγκυ μελαχρινη κοντο σκουρο μαλλι με αγρια χαρακτηριστικα ψιλονταρντανα απο κιλα και τατουαζ στο σωμα
διεκρινα "μανικι" αν θυμαμαι καλα
και τελος..........
Μεγαλε συγκεντρωσου κι ακου προσεκτικα τι θα σου πω.Ανοιγει η πορτα και βγαινει ενας ξανθος αγγελος με λευκο δερμα αψεγαδιαστος με το ζορι θα τανε 20 χρονων λευκο δερμα,και καταγαλανα ματια........Πεσανε τα ρελε,σπασανε
οι αμπουλες της πυρασφαλειας και ενιωσα οτι με διαπερασε ενα ριγος.Δεν εβλεπα για λιγο...

Οπως καταλαβαινεις υποψηφιε αναγνωστη την επελεξα για να περασω

Ανοιγει την πορτα κι ερχεται χαμογελαστη μεσα στο δωματιο.Φιλε.......εμεινα να την κοιταω.
Ειχανε διασταλλει οι κορες των ματιων της και ητανε σκετη καυλα
Ξαπλωνει διπλα μου κι αρχιζει να με χαιδευει,να περναει τη γλωσσα της πανω απο το λαιμο μου
να κατεβαινει στο στηθος μου και απαλα απαλα να φτανει κοντα στον πουτσοκεφαλο μου και να με κοιταει μεσα
στα ματια.Την ωρα που βγαζει τη γλωσσα της και την περναει πανω του πρεπει τα αιμοπεταλια
μαζι με το αιμα να εκαναν τετρακοσαρι σε αγωνα dragster στη μεγαλη κατηγορια σε κατω απο 5".
Ο πουτσος μου εγινε σα στηλιαρι καραβισιο.Η λιμπιντο μου ξαφνικα βγηκε απο ενα ξεχασμενο συρταρι
κι ο λυκος ξυπνησε μεσα μου για τα καλα.Τη γαμουσα λες κι ημουν υπερηρωας.
Ανεβηκε απο πανω μου στην αρχη και χτυπιοτανε,τη σταματησα,της ανοιξα τα καπουλια και της γαμουσα
τη μουναρα της η οποια ητανε ροζ μαγκες γυαλλλι και μοσχοβολουσε νιατα και ανοιξα τις νιτρομπουκαλες
πιστονιαροντας την σαν ιαπωνικο ξυραφι honda με ανοιγμενο v-tec.
Τη σηκωνω την κολλαω στην πορτα μεσα εξω μεσα εξω τον ειχε κανει μπαστουνι του γκολφ.Τον εβγαζα και της κοπαναγα τα
κωλομαγουλα κι αυτη το θελε....
Τη μου κανες λεω απο μεσα μου θα τραβηξω καμια ανακοπη και θα μεινω απο μοτερ.

Το τελος με βρηκε να την εχω ξαπλωμενη,να εχω περασει τα ποδια της στους ωμους μου,εχει ανασηκωσει τη λεκανη της και τη ραβω.Παπ παπ παπ παπ παπ..........μπουυυυυυυυυυυυμ


Φλαντζα,καπακι,στροφαλομπιελα στο χερι ολα.....

Εχω πολυ καιρο να νιωσω ετσι.Ισως ημουν τυχερος γιατι την πετυχα σε παρα πολυ καλη μερα.Ειχε διαθεση για πουτσα,γουσταρε να σε βλεπει να την γαμας σαν σκυλος του πολεμου και στο ανταπεδιδε.

Στηριχτε την κριτικη μου αν σας αρεσε,σχολιαστε ελευθερα.

Καλα βολια σε ολους σας και να ειστε τυχεροι να βρισκετε τετοιες ευκαιριες απο
κοπελες και να κανετε ενα πολυ ωραιο δωρο στον εαυτο σας.,Life is short γι αυτο γαματε γιατι
χανομαστε

Φιλια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, AlanBrandley, rodriguez65 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2018
.......Φλαντζα,καπακι,στροφαλομπιελα στο χερι ολα.....
Αχαχαχαχαχα......Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο 'σ' ωραίος παιχταρά!!! Ναι! Ναυτικός ήσουν/είσαι?Χμμμ;
Ωραία γλαφυρή και με ουσία η κριτική σου. Λιγο η αναφορά σου στη "χεσμένη κοτούλα" το φασιστάκο το χίο, ήταν άστοχη.
Νever mind που λένε στο χωριό μου.
Προσκύνημα
26 Ιουλίου, 2019
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Η επομενη συναντηση παιχταρα μου, πρεπει να γινει..... οπως βγαινεις απο το 73Β, κανεις αριστερα, προχωρας ευθεια, στην γωνια εχει ενα συνεργειο αυτοκινητων...
Μπες, ζητα τον Βασιλη, και πεστου να σου δωσει τον μεγαλο παγκο, ξαπλωσε την Εμμυ εκει πανω, και ξεκινα ρεσιταλ.... λογικα ολατα κυλινροπιστονα του μαγαζιου θα βγουνε εξω στην Λιοσιων, κατακοκκινα απο την ζηλεια τους !! Χαχαχαχαχαχαχαχα ΓλώσσαΓλώσσα ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2