Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Ξενοδοχεία 40618
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαν άνθρωπος είμαι αρκετά περίεργος.Θελω να βλέπω πολλα και διαφορετικα πράγματα να έχω άποψη βρε αδερφέ να ξέρω τι μου γίνεται.
Πάντα ήθελα να επισκεφτώ το Priamos στην Μεταμόρφωση και επειδή εξυπηρετούσε αυτό και την κοπέλα δεν υπήρξε κανένας δισταγμούς.
Ταξακι και εντολή για το ξενοδοχείο. Έλα όμως που ο οδηγός κοντά στα 70 ήντα του έχει ξεχάσει το σπορ Κεφάλι σε τοίχο! είχε αγνοια του ξενοδοχείου Χμμμ; Τι να κάνω google maps του δίνω το στίγμα και όλα επιλύθηκαν Χαμόγελο
Άφιξη σχεδόν στο παραπέντε είσοδος στον χωρο, όλα φαίνονται πολύ καινουρια και πρέπει να είναι!
Η κοπέλα στην receprion πολύ εξυπηρετική ζητάω συγκεκριμένο modern room το οποίο είναι ελεύθερο κανονίζω τα της σαμπάνιας πληρωμή κάρτα και γρήγορα στον τρίτο όροφο.
Το δωμάτιο αποκάλυψη για το είδος του Ναι!
1) Αρκετά μεγάλο καθαρό με σχετικά διακριτική διακόσμηση με μικρότερους καθρέπτες τριγυρω. Προσωπικά δεν με ενδιαφέρουν οι καθρέπτες και επικεντρωνομαι στον σκοπό Κατσικογάμης για το οποίο ευρίσκομαι στον συγκεκριμένο χώρο.
2) Κρεβάτι πολύ μεγάλο στρογγυλό αθορυβο και αρκετά σκληρό για να μην βουλιάζεις όταν είσαι επί το έργο που αντέχει σε οποιαδήποτε χρήση.
3) Τροχήλατο τραπεζάκι όπου μπορείς να ακουμπήσεις τα ποτά σου με ασφάλεια!
4) Μεγάλο καθαρο jaccuzi στον ίδιο χώρο λίγο υπερυψωμένο το οποίο χρησιμοποιείται για κάθε χρήση ντους μπουρμπουληθρες και Κατσικογάμης Προσοχή γιατί γλιστράει λίγο όταν κάνεις ντους και μπορεί να φας σούπα ειδικα όταν είσαι Γερο-μύστης και τρέμουν τα πόδια σου και στο τέλος να μείνεις με το πουλί στο χέρι Μαλακία.
5) Μεγάλο φωτεινό μπάνιο όπου βρίσκεις σχεδόν τα πάντα.Σφραγισμενες πετσέτες, σφραγισμένες οδοντόβουρτσες μικρά μπουκαλάκια με αφρολουτρο ( γιατί τόσο μικρή ποσότητα ρε παιδιά ? ) φθάνει δεν φθάνει για 2 - 3 χρήσεις και ανοιχτή ντουζιέρα όπου χωράνε δύο άτομα πλημμυρίζοντας τον πέριξ χώρο.Για μένα εμφανής η έλλειψη ντουζιέρας rain ( είχα και στο χωριό μου Χαμόγελο παναθεμα με! Παντοφλιτσες δεν παίζουν αλλά ποιος τις χρειάζεται όταν βιάζεσαι να συνεχίσεις Κατσικογάμης αυτό που ξεκίνησες...
Εν κατακλείδι μια πάρα πολύ καλή επιλογή με κόστος παραπάνω από το συνηθισμένο αλλά στην σημερινή ζωή its what you give what you get Προσκύνημα
Συνιστάται για πολλούς και διάφορους λόγους..!!! Ο καθένας κρίνει ανάλογα με τις ανάγκες και το βαλλαντιο του...
borbi2525
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
6.772
Πόντοι:
5.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, WHATABOUTFUCK, delipas και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2018
Καλώς ήρθατε στα μέρη μας αγαπητέ Καπέλο
Το Priamos αξίζει σίγουρα και είναι top επιλογή...
14 Οκτωβρίου, 2018
Μια μικρή διαφωνία για τον τίτλο. Σπάνια παίρνεις παραπάνω και συχνά λιγότερα σε αυτή τη ζωή.
B
Badwolf035
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2