Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 100 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 297841
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το πρόγραμμα είχε διήμερο θαλάσσιων δραστηριοτήτων αλλά ήθελα στο ενδιάμεσο και κάτι spicy. Η λύση απλή και εύκολη. Glamour και στα τυφλά Sienna με οδηγό το ένστικτο.
Δεν με γελάει τον τελευταίο καιρό που έχω κάνει σερί επιτυχιών. Βέβαια και τα κορίτσια του γραφείου που ξέρουν τα κριτήρια των επιλογών μου με κατευθύνουν ενίοτε.
Επιστροφή λοιπόν την πρώτη μέρα από τα αλμυρά νερά και σε λίγο αντίκριζα έξω από την πόρτα ένα σκερτσόζικο, χαμογελαστό, χαριτωμένο και όμορφο θηλυκό. Τσαχπινιά τρελή και με ανάλαφρο στυλ μέσα σε δεύτερα σφήνωσε στην αγκαλιά μου.

Λεπτός σωματότυπος, μέτριο ανάστημα, μαυρισμένη, πρόσωπο όμορφο καθημερινό, χωρίς την λαμπρότητα του επεξεργαστή, ματάρες πανέμορφες, δέρμα σταρένιο με κάποια εμβληματικά tattoo αλλά όχι αντιαισθητικά. Άκρα λεπτά και περιποιημένα, βυζάκια κοντά στο 2, φυσικότατα με ρωγίτσες ευεραίσθητες, πωπάκι όσο πρέπει και διάθεση φουλ!
Στα πεταχτά ντουζάκι και σε λίγο μου χυμάει κραυγάζοντας “My Jack Sparrow!!!!!!”. Και ξεκίνησε ο χαμός!
Της θύμισα τόσο τον αξιολάτρευτο πειρατή και ήθελε να την κουρσεύσω σαν να μην υπήρχε αύριο! Μου παραδόθηκε άνευ όρων ή μάλλον με τον όρο να της κάνω παθιασμένο σεξ και γω γελούσα σαν τον γνωστό ήρωα που δεν πίστευε στα μάτια του το θησαυρό.
Δεν ξέρω αν έπεσα στην περίπτωση και αυτό είναι το menu της ή της άρεσα τόσο πολύ, (αδιαφορώ, το ίδιο μου κάνει..), ξέρω όμως ότι πέρασα μια υπέροχη ώρα, που σε συνδυασμό με τα γέλια που ρίξαμε, το έντονο σεξ, τα αισθησιακά γλωσσόφιλα και την άριστη διάθεσή μου λόγω του διημέρου, απόλαυσα σεξ, έρωτα και γαμήσι!!!!
Πεντακάθαρη, αρνήθηκε να καπνίσει όταν της απάντησα ότι το έχω κόψει και παρόλο που την κατάλαβα ότι ήταν κουρασμένη από τα συνεχόμενα ραντεβού, η διάθεσή της ήταν το κάτι άλλο.
Με το πλουραλιστικό της στοματικό μου τον έκανε μαδέρι και γω με τη σειρά μου της περιποιήθηκα την τρυπούλα παρασύροντάς την σε οριακούς σπασμούς. Όταν μπήκα μέσα της και κατάλαβα ότι δεν προλαβαίνω δεύτερο ημίχρονο, εξάντλησα όλο το χρόνο σε ένα ανελέητο σεξ με εναλλαγές στάσεων, έντασης, χαλάρωσής, αισθησιασμού και πάθους όπου συχνά πυκνά με αποκαλούσε Jack Sparrow και με κάβλωνε τόσο, όσο να ελέγχω το τέλος και να μη σταματάω! Απόλαυση μυαλού, σώματος και όλων των αισθήσεων!
Ένα κορμάκι χάρμα έγινε στα χέρια μου άρμα! Επική στιγμή όταν με καβάλησε και έπιασε ένα ξέφρενο ρυθμό όπου νόμιζε ότι θα με τελειώσει αλλά ο Jack είχε άλλα σχέδια! Γυρίσαμε το κάμα σούτρα δυο φορές και κάποια στιγμή τη λυπήθηκα που στέγνωνε και το σάλιο της πλέον είχε τελειώσει κι αυτό και βλέποντας στο πρόσωπό της κάποια σημάδια πόνου και κούρασης την ξάπλωσα δίπλα μου να δώσει με τη γλωσσίτσα της τέλος στον μικρό μαραθώνιό μας. Σαν γνήσιος πειρατής, μαζί με το υγρό μου πυρ εκτόξευσα και μια κραυγή νίκης και ολοκλήρωσης της απίστευτης πειρατείας μου!

Γελάγαμε σαν μικρά παιδιά και μετά μιλήσαμε και επί προσωπικών σε ποιό ρομαντικό τέμπο, όσο μας επέτρεπε ο αδυσώπητος εχθρός…. Ο χρόνος!
Σβέλτα τα μάζεψε, φρεσκαρίστηκε στο πόδι και την συνόδευσα στην έξοδο. Δεν με ενδιαφέρει αν όλα όσα μου είπε ήταν αληθινά ή υποδύθηκε πιστά ένα ρόλο…
Έχω πάψει να πιστεύω τους ανθρώπους κατά ένα μεγάλο ποσοστό. Κατά το πλείστον τις γυναίκες που εύκολα λένε και κάνουν διάφορα και σε μια στιγμή τα ξεχνούν όλα και τείνουν να τα θυμούνται σε άλλες αγκαλιές…
Ξέρω ότι με 130€ αξία χρόνου πέρασα καταπληκτικά, γνώρισα ένα πολύ ωραίο πλάσμα, γαμηθήκαμε δίχως αύριο, με γέλια, σαρκασμό, γλύκες, ένταση και νόημα και το επόμενο πρωί βρισκόμουν στον επόμενο θαλάσσιο προορισμό, σε ένα ενεργειακό σημείο, όπου αφέθηκα να χαλαρώσω και να χωνέψω όλα όσα όμορφα μου χαρίζονται!
Είναι σπουδαία κατάκτηση να προσπαθείς να φτιάχνεις τις στιγμές σου. Πολύ απλά γιατί φεύγουν και αυτό δεν διορθώνεται!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
11.733
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Annapurna, messinia και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2018
Από περιέργεια τι σου έλεγε...ότι είσαι πολύ όμορφος και τέτοια???γιατί και σε εμένα τα ίδια έλεγε....Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
review reaction 3 hornyasfuck
25 Σεπτεμβρίου, 2018
Μπράβο πειρατή...!!! Ναι!Ναι!Ναι!
review reaction 3 hornyasfuck
27 Σεπτεμβρίου, 2018
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=Lyrics&act=details&song_id=17015
"τον λένε Μήτσο και είναι μαύρος πειρατής"...
review reaction 3 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3