Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
δεν μου αρέσει καθόλου να κάνω κακές κριτικές. το έχουμε πει πολλές φορές αλλά θα το πω και εγώ άλλη μία φορά. ένα γραφείο που έχει στο όνομά του την λέξη γκλάμουρ θα έπρεπε να απαγορεύεται να κάνει inCall σε αυτό το ξενοδοχείο. Αλλά αυτό φυσικά δεν αφορά τόσο την κοπέλα. η κοπέλα έχει κάποιες ομοιότητες με τις φωτογραφίες αλλά το στήθος είναι αρκετά έως πολύ χαλαρό. Έκλεισα ένα μισάωρο incall . η κοπέλα δεν μιλάει καθόλου αγγλικά και δυστυχώς χρησιμοποιούσε το κινητό για μετάφραση. Κατά τα άλλα ήταν χαμογελαστη και ευγενικη και με προειδοποίησε κιόλας να προσέχω στο μπάνιο για να μην πέσω. όταν μπήκα στο μπάνιο κατάλαβα τι εννοούσε. άθλια μικροσκοπική μπανιέρα με ένα παράξενο σκαλοπάτι και Λίγο έλειψε να φάω τα μούτρα μου. τελείως ντεκαυλε όλο το σκηνικό λοιπόν. Βγαίνω από το μπάνιο και προς μεγάλη μου έκπληξη μου ζητάει να πάει να κάνει και εκείνη μπάνιο. μετά το μπάνιο της που δεν ήταν και σύντομο άρχισε η φάση. Πρώτη φορά μου τυχαίνει να αποφεύγει κοπέλα φιλιά με γλώσσα τόσο χαρακτηριστικά. το ραντεβού μέσα μου χαρακτηρίστηκε ήδη αποτυχημένο. έκατσα μόνο για μία πίπα και ισπανικό στις μεγάλες χαλαρές βυζάρες στις οποίες και έχυσα. δεν θα έδινα καμία Ευκαιρία στην κοπέλα για μελλοντική συνάντηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hell Boy 29, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Dirty69 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού