Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199761
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ή πουτσομεζές αν προτιμάτε καλύτερα. Επειδή όμως δεν μ'αρέσει να χρησιμοποιώ τέτοιους χαρακτηρισμούς για τις κοπέλες που κάνουν αυτό το λειτούργημα, ας μείνουμε σ'αυτόν του τίτλου. Επισκέφτηκα την πασίγνωστη Αλίνα κατα τη διάρκεια της πρωϊνής βάρδιας την οποία είχα να συναντήσω πάνω απο 1 χρόνο. Η ίδια παραμένει όπως την ξέρατε, κοντούλα με μαύρο μαλλί, ωραίο πρόσωπο με γλυκά χαρακτηριστικά, απίστευτες μεταλλαγμένες/ραδιενεργές βυζάρες αλλά φυσικές παρόλ'αυτά και ωραίο πατούρι. Ήταν εντελώς άβαφη όταν τη συνάντησα και παρατήρησα κάποια σημάδια κόπωσης στο πρόσωπό της. Δεν είχα παρακολουθήσει την πορεία της για πολύ καιρό, αλλά αυτή μου είπε πως έλειπε 2μιση μήνες. Ήρθε φουριόζα στο δωμάτιο και μετά απο κάποιες τυπικές κουβέντες ξάπλωσα δίπλα της στο κρεβάτι. Είχα να αδειάσω καμια βδομάδα, είτε με το χειρογλύκανο είτε με κάποια κορασίδα, οπότε φούντωσα με τη μία. Ανέβηκε απο πάνω μου και μου'φερε τις βυζάρες της στα μούτρα μου. Στη συνέχεια κατέβηκε χαμηλά και ξεκίνησε πεολειχία άνευ προφυλακτικού και πέρασμα απ'τις μπάλλες. Αμέσως την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να την περνάω πινέλο. Εχει ωραία μουνάρα, με παχιά μουνόχειλα και κλειτορίδα, και της το είπα. Αυτή απάντησε οτι είναι καυλώμένο γι'αυτό, και καλά... Μέσα στο πρόγραμμα είναι κι αυτά... Στη συνέχεια της κατέβασα χαμηλά τα πόδια και άρχισα να τη γαμάω στην κλασική ιεραποστολική στάση με θέα τις βυζάρες της απο κάτω να τραντάζονται. Αυτή έλεγε προστυχόλογα και τέτοια για να με καυλώσει περισσότερο, αλλά έχω την εντύπωση οτι ήθελε να τελειώνω μιας και το κουδούνι είχε χτυπήσει 1-2 φορές. Είχα πιάσει καλό ρυθμό και είχα καλή αίσθηση σ'αυτή τη στάση οπότε λέω, άστο μην πάω για αλλάγή ας τα ρίξω εδώ κι έτσι έγινε. Έφυγε σαν τον Keyser Söze να πάει να κάνει ένα ντουζ για να πάρει σειρά ο επόμενος... Εφυγα κι εγώ, νομίζω όμως περισσότερο καυλωμένος απο πρίν, συναίσθημα που πιστεύω οι περισσότεροι θα έχετε δοκιμάσει.

Final verdict: Η Αλίνα είναι εγγύηση στα 50 ευρώ, ξεχειλίζει σεξουαλικότητα και παρέχει καλές υπηρεσίες. Σε περίπτωση που κάποιο μέλος του bou δεν έχει πάει μαζί της να το κάνει άφοβα. Απλά τώρα που το ξανασκέφτομαι θα ήθελα να κρατηθώ λίγο περισσότερο και να αλλάξω καμια στάση ακόμα σ'αυτή μας τη συνάντηση. Να είστε όλοι καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jason1984, LanciaRallye037, quaresma17.6

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού