Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67909
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Όπως καταλαβαίνετα και απο τον τίτλο την συγκεκριμένη την πήρα στην τελευταία της επίσκεψη μαζί με ανια.
Διαφορετικά δεν υπήρχε περιπτωση να την πάρω γιατί απο τις φωτογραφίες ποτέ δεν μου γεμιζε το μάτι.
Και η αλήθεια είναι οτι δεν επεσα έξω.
Η Μαρίνα λοιπόν είναι μια μπαμπάτσικη γυναίκα, επουδενή 28 ετών, μαλλον 38 θα έλεγα.
Δεν είναι του γούστου μου τόσο γεμάτες κοπέλες αλλά ενεκα του ντουο, της καλής τιμής, και του πιο ωραίου σώματος της άνιας είπα να δοκιμάσω.
Κατα τ'αλλα η Μαρινα έχει όρεξη για σεξ και δεν σου χαλάει χατήρι.
Στο ντούο με την άννια είναι καλή. Προσπαθεί να παίξουν και μαζί ώστε να ευχαριστήσουν τον πελάτη με την ψευδαισθηση του λεσβιακού.
Η ανια απο την άλλη είναι ωραίο γκομενάκι μεν, με ωραίο κορμί, αλλά αβγαλτη από την άλλη.
Εχει μια ευαισθησία στο στήθος οπότε δεν μπορείς να κανεις πολλά μαζί του πέρα απο το φάτε μάτια ψάρια.
Στην πίπα είναι άπειρη και στο γαμήσι μέτρια.

Γενικά μια μέτρια εμπειρία η οποία δεν πήγε άσχημα αλλά δεν θα επαναλαμβανα περισσότερο λόγο εμφάνισης κοπέλων και λιγότερο για λόγους συμμετοχής.

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Mounokwlaraki
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.704
Πόντοι:
7.216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, PSAXTIRI, BigJumper και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2018
Ρε φίλε, αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι ότι δεν κρύβει τα κιλά της η γκόμενα, και γενικά δείχνει ότι έχει κωλάρα!

Αφού δε σου άρεσαν οι γεματούλες, που πας? Είναι σα να λέω μου αρέσουν οι γκόμενες με μεγάλα βυζιά, και να διαλέγω μικρόβυζη και μετά να λέω ότι με χάλασε διότι είχε μικρά βυζιά.

Μήπως σε χάλασε κάτι άλλο?

Π
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1