Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επιστροφή μετά από χρόνια με τη θεάρα Νατάσσα με αλλαγμένο look όπως αυτό που είχε όταν έπαιζε στις γερμανικές τσόντες.
Πρόγραμμα με τζακούζι χωρίς δεύτερη σκέψη, δίνω το παράβολο τον 120Ε, το κατάστημα φέρθηκε τίμια πρόσφερε σαμπάνια και αναμονή να γεμίσει το μεγάλο τζακούζι που δε γέμιζε με τίποτα.

Μπήκε η Νατάσσα αποκάλυψε τις μυθικές βυζάρες της και τα μάτια μου πετάχτηκαν έξω, δε ξέρω μου φάνηκαν ακόμα μεγαλύτερα, ήπιαμε λίγο σαμπανίτσα και βουτιά. Δεν το κάνω συχνά αλλά όποιος έχει πάρει την κοπέλα στο τζακούζι ξέρει καλά ότι δεν υπάρχει κάποια παρόμοια εμπειρία με άλλη, σε σύγκριση μαζί της όλες οι υπόλοιπες απλά πλατσουρίζουν. Η εμπειρία είναι μοναδική, αισθησιακή, τρίφτηκε στον πούτσο μου με όλο της το σώμα από το νινάκι της μέχρι ότι δεν μπορείς να φανταστείς, μου τον έπαιξε από τα κωλομάγουλα της μέχρι το μπουτάκι της(στην κλείδωση του γόνατου-οπίσθια επιφάνεια μηρού). Παίξαμε αρκετά με γλειψίματα και από τους δύο.

Μετά συνέχεια στο κρεβάτι οπού πήρε πιο άνετα το εργαλείο και έκανε την κλασική της πίπα που σε στέλνει στο διάστημα, αν υπήρχε τίτλος πιστοποίησης εξαιρετικής πίπας, Νατάσσα θα λεγότανε. Μετά κατέβηκα να γλείψω το νινάκι της που δεν έχει αλλάξει καθόλου, πανέμορφο ροζάκι, καθαρό και ευωδιαστό. Μάλλον το πήγαινα καλά γιατί μου επέτρεψε να βάλω και δαχτυλάκι και της πήρα και μερικά γλυκά φιλάκια πάνω στην ταύλα της.

Εφαρμογή σακούλας πάντα με περίτεχνο τρόπο και πίπα για να βεβαιωθεί ότι η στύση είναι 100%. Αλλάξαμε αρκετές στάσεις όπως συνηθίζω αφού είναι μια πραγματική επαγγελματίας που θα έπρεπε να ανοίξει σχολή. Όπως κάθε επίσκεψη με τελείωσε με το στόμα της οπού καθόμουν με τα φύσια επάνω μου, μου έδωσε και χαρτί να σκουπιστώ(πάντα σε προσέχει η Νατάσσα) αλλά εγώ δεν μπορούσα να σηκωθώ από το κρεβάτι από το τόσο έντονο τελείωμα με ποσότητα. Καθόμουν στο κρεβάτι και την κοιτούσα σα χάνος. Η Νατάσσα δε βιάστηκε να φύγει έκανε χαλαρά το ντουζάκι της και γενικά ήταν χαλαρή και δε βιάστηκε σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης, οπού κάτσαμε πολύ ώρα, δε θυμάμαι να έχω ξανακάτσει τόση ώρα σε παρόμοιο ίδρυμα. Δε θυμάμαι πόση ώρα ακριβώς φυσικά.

Το συμπέρασμα είναι ότι η Νατάσσα είναι η καλύτερη εδώ και πολλά χρόνια στην πόλη και με διαφορά, μπορεί να προτιμάω συχνά κοπέλες που δίνουν περισσότερα(πρωκτικό-cim) αλλά ένα είναι σίγουρα όταν βγαίνεις από το δωμάτιο δε σου λείπει τίποτα. Μετανιώνω που θα έπρεπε να κάνω μαζί της πολύ περισσότερες συνευρέσεις και ας μη με βολεύει το καινούργιο της πρόγραμμα.Προσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, Blastbeat208, ilarionas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2018
Μεγάλο ξεκωλο !!!
Την εχω παρει και εγω στο τζακουζι...
Δεν την άφησα να βγάλει τα τακούνια της ούτε στο τζακουζι και φυσικά την έχυσα 2 φορές...την είπα πει από πριν ότι το ήθελα επιδει την έδωσα 120 ευρώ
Δεν είπε τίποτα και απλά μου είπε πέρνα στο δωμάτιο
Την πρώτη φορά την έχυσα στο στόμα και της έκανα μπάνιο με το πιστολάκι και τα μαλλιά και τρελάθηκε αλλά στα αρχιδια μου ...μετα ήταν για λίγο στραβώνει μέχρι που έφαγε τα γαμισια της και ηρεμισε η τσοντο γαλινα !!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1