Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ετυχε πριν μερικες μερες και κατεβαινα την οδο Ιουλιανου απογευματινες ωρες οταν στο φαναρι με τη Λιοσιων ειδα να περιμενει
να περασει απεναντι ενα μελαχρινο μωρο με κολαν και τουμπανη κωλαρα.
ΠΩΩΩΩ μαλακα κοιτα μια κωλαρα που εχει το καριολοπουτανο !!! -ειπα στο συνεπιβατη του υπερκυβισμενου κρυπτονα μου.
Ελα ρε η Αντριαννα ειναι εδω δουλευει μου λεει...

Του ειπα οτι με την πρωτη ευκαρια θα παω να χωσω τα μουτρα μου αναμεσα στα κωλομερια της και να αφησω την τελευταια μου πνοη εκει μεσα.
Σημερα πηγα στον οικο οπου ευχαριστα ακουσα οτι δουλευε η Αντριαννα, η κορασιδα ειναι μια νεαρη Αλβανεζα μετριου αναστηματος με σκουρο καστανο
μαλλι μακρυ πιο κατω απο τους ωμους, το στηθος της ειναι 1,5 αρι στητο και διαθετει ενα πολυ ομορφο και καυλωτικο πισω συστημα το οποιο
θα ειναι σιγουρα φανταζομαι αποτελεσμα γυμναστηριου.Ειχα δει την κωλαρα της σε φωτο αλλα απο κοντα ειναι ακομα καλυτερο το θεαμα.
Το προγραμμα της ειναι ελευθερο στοματικο-69-ολες οι στασεις.

Εδωσα το 20ρικο και περιμενα να ερθει η κορασιδα, το δωματιο καθαρο και πολυ φωτεινο.
Σε λιγακι ηρθε η κορασις και εγινε μια πρωτη συντομη γμωριμια μαζι της.
Στηθηκε σε σταση 69 και αμεσως εβαλα τα μουτρα μου αναμεσα στα κωλομαγουλα της και αρχισα να ρουφαω μουνι.
Η μουναρα της πεντακαθαρη χωρις δυσαρεστες οσμες και ξυρισμενη γλομπο, ειχα βεντουζωσει το στομα μου με την τρυπα του μουνιου της
και ανεπνεα απο εκει μεσα, οτι υγρο ειχε το ρουφηξα ολο.

Η ιδια ειχε πιασει τη μαλαπερδα μου και εδινε ρεσιταλ ακαποτης πιπας με βαθια ντιπ θροτ γλειψιμο-ρουφηγμα-πιπιλισμα πουτσοκεφαλου και κορμου.
Απο ορχεις δεν περασε. Μειναμε σε σταση 69 για πανω απο 5 λεπτα οταν εφτασα σε οριο να εχω ξεροχυσει οποτε της ειπα να σταματησουμε.
Περασμα καποτας στησιμο της κορασιδας στα 4 και δυνατο σφυροκοπημα με συνοδεια απο σφαλιαρες στα τουρλωτα κωλομερια της.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου η κορασιδα βεντουζαρε το στομα της με το δικο μου και αρχισαν βαθια ζουμερα γλωσσοφιλα..
η κορασιδα γλωσσοφιλιαζει αβερτα σα να φιλαει το γκομενο της.
Γαντζωμα απο της μπουταρες της γλωσσοφιλο καργα και τελειωμα μεσα στην Αλβανομουνα της.

Συμπερασματικα η Αντριαννα ειναι μια εμφανισημη κορασιδα.Εχει παρα πολυ καλη συμμετοχη στο δωματιο και δεν βιαζεται.
Στημενη στα 4 ειναι ολα τα λεφτα. Απορω γιατι δεν την ειχα παρει τοσο καιρο.
Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει και σας συμβουλευω να κανετε το ιδιο Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.009
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2018
Μας καυλωσες φιλε με την κριτικη σου!!Ναι! Την κοπελα την εχω ξαναδει απο τσαρκα μου, αλλα δεν περασα!! Υστερα απο τις πολλες καλες κριτικες αλλα και τη δικη σου σκεφτομαι σοβαρα να την τιμησω!!Έρωτας Πρεπει να ειναι η πιο τιμια πορνη αλβανομουνα στην γυρω πιατσα!! Καλα να γαματε συναγωνιστες!!Γερο-μύστηςΚατσικογάμης
05 Μαΐου, 2018
ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Τέτοιες πληροφορίες και κριτικές θέλουμε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2