Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 171223
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους, επίσκεψη στο στριποθέατρο του λατρεμένου Μπουρναζιου μετά από καιρό να ελέγξουμε την κατάσταση και να αναζητήσουμε καινούρια κοράσια για παιχνίδι. Η γειτονιά άδεια λόγω καθημερινής και λόγω καλοκαιριού που σιγά σιγά πλησιάζει και το μέρος όπως συνηθίζεται θα νεκρώσει. Το πάργκινγκ πανεύκολο στα πέριξ και στην αρχή του πεζόδρομου ευγενικός κύριος να μοιράζει χαρτάκια με τα οποία πληρώνεις 10 ευρώ και έχεις ποτό και δύο χορούς (άγνωστο αν η προσφορά ισχύει και τα παρασκευοσάββατα).

Στα του χώρου, είχαμε καινούριες παρουσίες, κάποιες ευχάριστες, κάποιες δυσάρεστες και κάποιες που "ακόμα έρχονται". Έχουμε και λέμε ξεκινώντας από τις παλιές και πηγαίνοντας στις καινούριες:

1)Μιρέλα: Η γνωστή καστανή σγουρομάλλα με σοκολατένιο δέρμα από σολάριουμ και τούμπανο σώμα. Ικανοποιητική στους χορούς και με καλά πριβέ στο 30αρι ενώ άγνωστες οι υπηρεσίες της στο 60αρι.

2)Άντρεα: Γνωστή ξανθομάλλα ντούμπανη επίσης με έφεση στο μπλα μπλα. Στους χορούς συμπαθητική αν και όχι του γούστου μου, πριβέ καλύτερα να το αποφύγετε μαζί της.

3)Νικολ: Παρουσία που ξεχωρίζει εκεί μέσα μιας και είναι μονίμως κόκκαλο από το "ποτό". Στους χορούς θα πάρετε το κάτι "παραπάνω" αλλά να ξέρετε ότι η τύπισσα είναι αρκετά τρομακτική ώρες ώρες.

4)Ανναλία: Πιπινάκι κοκκινομάλλικο με τρομερό κώλο και νάζι, αλλά μέτρια πράματα σε χορό.

5)Μαρίνα: Νέα παρουσία, ψηλή, ξανθιά, με φοβερό σώμα, ήρθε μας συστήθηκε, ήταν τύφλα στο μεθύσι, είπε θα ξανά περάσει αλλά τελικά όπως γράφω και στον τίτλο "ακόμα ξανά περνάει" Εμμμμ

6)Κατερίνα: Νέα παρουσία επίσης, κοκκινομάλλα, μέτριο ανάστημα, ωραίο σώμα και με πολύ ωραία ενέργεια όταν έρχεται να σου μιλήσει. Οι χοροί της σε γουτσου γουτσου στυλ, ότι πρέπει για αγαπουλίτσες σαν και εμένα Σπασίκλας

7)Κριστίνα: Έτερη κοκκινομαλλα, με τατουαζ στο πόδι και στην πλάτη, σωμα προς το νταρντανα, δεν την δοκίμασα σε χορό.

8)Εύα: Μιλφ προς κούγκαρ, με τεράστια βυζιά αλλά καθόλου του γούστου μου.

9)Νταρια: Γλυκιά κοπέλα, με ωραίο σώμα γυμνασμένο, σγουρομάλλα και μαυριδερο σώμα. Δεν δοκιμάστηκε σε χορό.

10)Ντέζη: Ψηλή κούγκαρ, νομίζω μεταγραφή από άλλο στριπ κλαμπ, με μεγάλα βυζιά και δυνατό κώλο αλλά τραβελε φάτσα.

11)Μία μελαχρινή αρκετά όμορφη και αρκετά υποσχόμενη από τον χορό στην πίστη αλλά τελικά πιο πολύ χόρεψε στον τοίχο απέναντί μου παρά σε εμένα Γαμήσου. Να την αποφύγετε!!

Ήταν και 2-3 ακόμα παρουσίες που δεν αξίζουν αναφορά. Οι απλοί χοροί είναι στα 5 ευρώ, τα ποτά για τα κορίτσια αρχίζουν από τα 10 ευρώ και ανεβαίνουν και τα πριβέ στα 30 και στα 60.

Να περνάτε όμορφα!! Καπέλο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2018
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
612
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, zoo@34, Masazonomaxos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2018
Καλό το Μαρινάκι .. Βέβαια ειναι απο μακρια και δεν καταλαβαινω την γλωσσα, δεν ξερω, i only dance κτλ. Εγώ την πέτυχα την προηγούμενη αλλα είχε εσαρπες και τούλια, πολλα ρούχα για να πάρουμε το private μαλλον.. Ο απλός χορός όχι ότι ήταν κακος αλλα όσο πιό γυμνό τόσο το καλύτερο
03 Μαΐου, 2018
Η Νταίϊζη μου φαίνεται πρέπει να είναι από Sins, αν δεν χαλιέσαι με το πρόσωπο τότε πάρτην άνετα σε χορό απλό, πριβέ μονό, διπλό θα περάσεις πολύ καλά και καυλά.
04 Μαΐου, 2018
Την Αντρέα την έχω πάρει πριβέ..Δεν αφήνει ούτε δάχτυλο να της βάλεις.. μακριάΜαλακία
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3