Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Νατάσσα η ξανθιά είναι όσοι δεν ξέρουν Ρωσίδα μιλφ γύρω στα 40 ήμουν σίγουρος πως θα πέρναγα καλά και έτσι ξεκίνησε η συνεύρεση πολύ καλά με όρθιο παιχνίδι και τα λοιπά μην τα ξαναλέω όμως υπάρχει σοβαρό θέμα επικοινωνίας δεν λέω εντάξει και άλλες κοπέλες δεν ξέρουν ελληνικά ξέρουν όμως την γλώσσα του σώματος και προχωράει το πράγμα ωραία αυτή δεν καταλάβαινε γρι.Ξεκινησε με καλή πίπα και εκεί τελειώνουν τα καλά διότι μετά στο ιεραποστολικό έβαλε ένα μαγαζί κρέμα και πρώτη φορά είδα στην ζωή μου να στάζει η κρέμα στα σεντόνια καλά αυτό δεν με πτόησε εδώ άλλες φορές βολταρουν χυσια παρόλα αυτά όμως είναι σιχαμερό θέαμα αντιαισθητικο και ποιος ο λόγος τόση κρέμα τόσο πολύ πονάει????????Μετά στο γλυψιμο των βυζιων μου ζαλισε τα αρχιδια σιγά και σιγά πριν αρχίσω.Στο τέλος ήρθε το αποκορύφωμα δεν κατάλαβε το ζώο ότι ήθελα να την χύσω στα βυζιά και μου έκανε μια ώρα νοήματα και στο τέλος μου έβγαλε την καποτα και μου τον έπαιξε ακαποτα χωρίς να θέλω εκνευρίστηκα την κοίταξα δολοφονικά και της έδωσα το ρολό με το χαρτί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
365
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 howbawdat

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού