Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα συναγωνιστές, λίγα λόγια για Σάρα λοιπόν, κάποιο βραδάκι πριν καμιά βδομάδα Παρασκευή ή Πέμπτη νομίζω, πήγα κατευθείαν στο Ιάσωνος 43 γιατί μου είπε φιλαράκι για Σάρα, ήταν λοιπόν η Σάρα εκεί στο σπιτάκι ο τσάτσος θα τον έλεγα ο Σπύρος Ρέβης των φτωχών Γλώσσα λέει ο λεβέντης το πρόγραμμα εγώ δεν το άκουσα καν ήμουν ήδη καυλωμένος και αποφασισμένος, δίνω το παράβολο περνάω στο δωμάτιο που είναι ένα απο τα χειρότερα δωμάτια που έχω μπει ποτέ μου βρώμαγε συσκευασία καπότα στο κρεβάτι ανοιχτή και μ άρεσε κιόλας ο τσάτσος την πέταξε γρήγορα κάτω και καλά για να μην δω μαλακίες, τεσπα έρχετε λοιπόν η κοπέλα λέμε μια δυο κουβέντες και αρχίζουμε, προσπάθησε να μου βάλει καπότα ενώ ήταν πεσμένο το όπλο μου πρώτο φάουλ, συνέχεια δεν κατάλαβα αμα μου έκανε πίπα με παραπλάνησε μπερδευτηκα, μετά μου λεει ελα εσύ απο πάνω της λέω οτι μ αρεσει το cowgirl δεν κατάλαβε τη λέω της έδειξα εν τέλει, μετά ιεραποστολικό αδιάφορο η κοπέλα είναι έπιπλο ούτε καν από τα ικεα της λέω έλα γύρνα στα 4 , καλό στησιματάκι αυτό μ άρεσε εκείνη έβγαζε επιφωνήματα ελλεινιδας αχχχ ναι μωρό μου έτσι γάμησε με ρε πιο δυνατά, πήγα να γελάσω αλλά το έβαλα αθόρυβο, τέλος έγινε η κατάθεση σ αυτήν τη στάση. Συμπέρασμα ένιωσα ότι φόρτωσα ελλεινιδα απο Tokio Lohan ή κάτι αντίστοιχο που είναι μόνο τουπέ εγώ και καμία άλλη και όταν έρθει η ώρα όλο λάδι λάδι και τηγανίτα τίποτα, μπορεί να έτυχε η φορά ίσως ξαναπάω μόνο σε μεγάλες καύλες για άλλη μία δοκιμή που δεν νομίζω, επίσης με ξενέρωσε απίστευτα ότι μου έλεγε πόσα λεφτά βγάζει στο μετάξι και ότι είναι καλά .... αυτά λοιπόν ελπίζω να μην κούρασα και να βοήθησα...Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
Talibanakos44
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
3.322
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, airfather, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού