Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186826
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την ερωτική περίπτυξη με τη Σκάρλετ Έρωτας χρονοτρίβησα λίγο στο μπάνιο για να ξεβγαλθώ καλά και βγαίνοντας έξω η τσα2 ΓΚΡ Θυμός εδώ της έβαλα 8αρι για να μην πέσει η βαθμολογία της κοπελιάς μου έκανε μία άκομψη παρατήρηση ότι αργώ στο μπάνιο (τον κακό της τον καιρό που όντως έβρεχε σήμερα)......
Αφού σου έχω πει μωρή μαλακισμένη ότι δεν είμαι κανένας λέτσος, έχω κάποια κάποια καλά ελαττώματα να πλένομαι καλά ΓΚΡ Θυμός
Η Όλγα έχει μακρύ ίσιο ξανθό μαλλί κοντούλα για Ρωσσίδα (από Ροστώφ κατάγεται - να κι η ομάδα που έπαιξα μπάλα) μέσης ηλικίας (35-40) και σώμα με σχετική χαλάρωση είναι κάτι παραπάνω από 6 τέσπα......
Ήταν όμως τυχερό που με πρόλαβε (η ώρα πλησίαζε 12 μεσημέρι) και η τσα2 με ενημέρωσε ότι μόλις ήλθε και η δεύτερη κοπέλα, όπα μεταβολή και ξανά μέσα......
Κάτσε να πάρω και τις 2 κοπέλες σκέφτηκα, ε να χαλαρώσω και λίγο αξίζει άλλο ένα διπλό ημίχρονο Ναι!
Αργήσανε γύρω στο 15λεπτο (μέχρι να ετοιμαστεί η Όλγα - η Σκάρλετ είχε ραντεβού) περίμενα....
Και η Όλγα μιλάει πολύ καλά τα ελληνικά. Επιτέλους σε αυτό το θέμα αναβαθμίστηκε η ομάδα σημαντικά.

Α (εγώ), Τ (ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Σκάρλετ), Ρ (Ροστώφ - Όλγα).

Α: Γεια σου Όλγα!
Ρωσσίδα είσαι?
Ρ: Ναι!
Α: Από Μόσχα?
Ρ: Όχι από κάτω Ροστώφ!
Α: Ροστώφ???
Τι λες!!!
Εγώ ποντάρω στοιχήματα και την ξέρω τη Ροστώφ!
Τ: Χαχαχα έλα εδώ μωρό μου!
Α: Όλγα δεν την αγαπάω, δεν είναι καλό κορίτσι....

Πίπωμα μου έκανε η Όλγα, καλούτσικο σχετικά, εντάξει δεν συγκρινόταν με της Σκάρλετ, αλλά ε να μην ρίξουμε πολύ τη βαθμολογία ας βάλω ένα 9αρι στην συμμετοχή...

Α: Έλα εδώ Ντορογκάγια μου Έρωτας έτσι δεν το λένε το αγάπη μου?
Ο: Ναι!
Α: Μερικές ρώσσικες λέξεις ξέρω!
Ντα, νιετ, χαρασό, ντορογκάγια & μπάμπουσκα που είναι η γιαγιά!
Ο: Ε τότε είσαι Ρώσσος, χαχαχα!!
Ο: Να ήμουν κι ο Αμπράμοβιτς!!!!


Η Σκάρλετ ακόμα περισσότερο επιθετική στα χάδια....
Να με κάνει συνέχεια μάκια στο στήθος, WTF με παρακολουθούν τι γράφω??? φιλάκια στην καρδούλα έλεος.......
Την κούρασα την Όλγα στο πίπωμα (το έκανε κανένα 5λεπτο τουλάχιστον) μετά την πήρα στα 4 για κανένα δίλεπτο με κακή στύση (ήμουν και τσιτωμένος γιατί είχα αργήσει πολύ & έτρεχαν τα στοιχήματα) κι έτσι δεν τελείωσα, τους είπα να ξαπλώσουν δίπλα μου και να της πάρω αγκαλίτσα......

Α: Αχ θα με πεθάνετε, γιατρός υπάρχει??
Τ: Είμαστε εμείς γιατροί μη φοβάσαι!
Ο: Ναι μωρό μου....
Τ: Κι όποτε θέλεις να περνάς να μας λες μια καλημέρα!
Α: Όχι κούκλα μου, εγώ πάντα θέλω να πληρώνω τα καλά κι έξυπνα κορίτσια. Γιατί τα ανόητα με στεναχωρούν....


Ανοίγω το πορτοφόλι, βγάζω δύο χαρτονομίσματα καναδικών δολλαρίων και δίνω από ένα στην καθεμία.

Α: Αυτά από εμένα για να με θυμάστε. Δεν είναι πολλά, απλά να τα κρατήσετε έτσι για ενθύμιο.
Τ: Ευχαριστώ!
Ο: Μωρό μου εσύ!
Α: Έλα φιλάκι!

(και τη φίλησα βιαστικά στα χείλη κάθισε σαν κοτούλα, η ΤΣΣΚΑ είναι δύσκολη).


Ώρα για στοιχήματα, για νέες περιπέτειες, να βγει νεώτερο χρήμα!
Θα αρχίσω να ποντάρω και Βουλγαρία λόγω της Σκάρλετ. Αλλά με προσοχή γιατί δεν μου κάθισε να της φιλήσω τα χείλη Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Σκάρλετ
Υπηρεσίες
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού