Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 8 10
Call-Girls 20819
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το βραδυ της Τριτης κατα την βολτα στα σαιτ με τα κωλγκερλς επεσα πανω σε μια αναπαντεχη επανενταξη. Η ωραια Νικα επεστρεψε στο πρακτορειο της Ιζαμπελας. Την ειχα βαλει στοχο πριν πολλα χρονια οταν δουλευε σε γνωστο στουντιο. Μου αρεσε. Διαβασα κριτικες. Εντυποσιαστηκα. Ηθελα να τη συναντησω. Αλλα επειδη δεν μενω στην Αθηνα μεχρι να βρω ευκαιρια να κατεβω χαμω εφυγε. Πω πω ζημια!Φανταζεστε την χαρα μου μολις την ειδα στην ομαδα του πρακτορειου. Αμεσως κληση και ραντεβου στο Πριβε για το απογεμα της Πεμπτης. Χτες δλδ.Δεν ηθελα να την ξαναχασω.Καθοδος στην πρωτευουσα. Δωματιο στο Πριβε. Η κοπελα ηρθε πιο νωρις με βρηκε να ξυριζομαι ολοτσιτσιδος. Που να την καθυστερησω. Ανοιξα οπως ημουνα. Με περιμενε. Η Νικα ειναι οπως στις φωτογραφιες. Ειναι μια ομορφη ψηλη κοπελα με πανεμορφα μακρια ποδια.Υπεροχο στηθος φτιαγμενο.Ξεκινησαμε με φιλια. Δε θα μπω σε λεπτομερειες.Κατασταση GFE. H Nικα μου δοθηκε λες και ηταν η κοπελα μου. Δεν ζητησα κατι εξτρα.Ηταν τοσο γλυκια η προσφορα της που δεν ηθελα οτιδηποτε που θα της εδινε πονο. Τελειωσα σε dogy style μεσα της δλδ στο προφυλακτικο. Η Νικα ειναι ενα ευχαριστο ομορφο κοριτσι. Ειναι ευγενικη με καλους τροπους.Ειναι φιλικοτατη προσχαρη. Χαιρεσαι να συζητας μαζι της. Τη θελω παλι.Θα την ξαναδω Παλι. Εις το επανειδειν κουκλιτσα μου!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, baroc, panagos7 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού