Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Οι φωτογραφιες της κοπελας εχουν επεξεργασια,αυτο που δεν θα δεις απο κοντα ειναι το μαλλι και το παιδικο και αθωο προσωπακι.
Το δωματιο στην πενα,Αγγλικα λιγα και η επικοινωνια εχει ενα θεμα Λύπη μου λεει (μανει χιαρ,γκοου του μπαθ)Χμμμ;
Αυτο το πραγμα με τα λεφτα μπροστα μου τη σπαει,ακομα και στη δουλεια μου λεω ολο τον κοσμο μη δινεται λεφτα σε καποιον πριν τελειωσει το εργο-δουλεια.
Ειχα θετικα σχολια απο αρκετο κοσμο και πριν μπω μιλουσα με Μαλλια για τα τελευταια πραγματα που πρεπει να προσεξω Κουλ
Μετα το μπανιο,επεσε με τα μουτρα στη δουλεια Ματάκι πιπα για σεμιναριο[οι Ρωσιδες(λεμε τωρα)κλεψαν την δοξα απο τις Ρουμανες] Προσκύνημα αρκετο βαθος και να θελει επιμονα να τον παρει ολο μεσα,μεχρι και τα χερια μου πηρε την ωρα που με τσιμπουκωνε και τα εβαλε στο κεφαλι της για να σκουνταω και γω μπας και μπει πιο βαθια Χαμόγελο
Με λιγα λογια πορνοσταρικη πιπα!!! Ναι!Ναι!Ναι!
Σε καποια φαση την σταματησα γιατι την ειχαν παρει τα δακρυα και τραβουσε τη μυτη της και της λεω:κοπελια με λενε Νωντα Γερο-μύστης
Γουατ ιζ Νωντα μπλιετ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Πεθανα στο γελιο,παω να την φιλησω και με εκανε στην ακρη,της λεω τι εγινε φιλια δεν εχει?
Και τελικα ηρθε με τις πρησμενες χειλαρες της απο το υαλουρονικο γιθα να με φιλησει,εκει καταλαβα οτι πριν ειχε πιει ενα μπουκαλι βοτκα Money Mouth γιατι ρε μπλιετ πινεις οταν εχεις δουλεια γαμω το κεφαλι σου γαμω?
Απο φιλια δεν ελεγε και πολλα η δεν ηθελε να μου δωσει,πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω ρε παιδια εκει στα υποτιθεμενα γραφεια που εχετε...Δλδ εσας θα σας σηκωθει 2 φορες στην ωρα αμα η αλλη δεν δινει φιλια η αμα ειναι σουρωμενη,γιατι αφηνεται το μαντρι ελευθερο και δεν το επιτηρει κανεις?
Στενο μουνακι οπου εβαλε ενα τονο λιπαντικο αλλα το μπουρι του Νωντα το πονουσε το κοριτσακι Ντροπή προσπαθησα να κανω αρκετες στασεις αλλα εβλεπα οτι πονουσε και τα μπλιετ φευγαν σαν φιλια Εμμμμ
Πρωτο τελειωμα στο στοματακι της οπου τα πηρε ολα και τα μετεφερε στο νιπτηρα του μπανιου Ναι!
Μικρο διαλειμμα αν και εμαθα τα βασικα,οτι δλδ στην Αθηνα λεει εχει φραγκατα γεροντια που της τα σκανε για ολο το βραδυ και κανουν ενα γαμησι μονο και πολλα δωρακια(οπως το κρεμαστο που ειχε στην ντουλαπα απο τον Ζαρα,ρε μαλακα αγαπουλη απο τον Ζαρα πηγες και πηρες δωρο ρε φτωχομπινε?)και ειναι τρυφεροι,οχι σαν εμας εδω πανω λεει που παμε εκει για μικρα ραντεβου και θελουμε ολη την ωρα να γαμαμε Γλώσσα Ρε τι παθαμε,αυτη πρεπει να γινει πουτανα δημοσιος υπαλληλος,εχει ολες τις περγαμηνες Κουλ
Ο δευτερο γυρος ειχε 20% σεξ και 80% πιπα Ναι! σκληρη και λυσσαλεα πιπα,την πηραν τα δακρυα,τραβουσε μυτες αλλα θα δουλεψεις το καθε ευρω πουτανακι που θελεις γεροντια με δωρακια Γαμήσου
Τελειωμα στην πλατη της μιας και ειχε μια περιεργη πλαγια σταση οταν με πιπωνε,εδω ξεχασα να πω οτι γλυφει με ιδιαιτερο ζηλο και τα αρχιδια,οπου μου τα εκανε παπαρα Έρωτας

Σε γενικες γραμμες περασα πολυ καλα,το κοριτσακι εχει αρκετη τρελα και τα δινει ολα στο κρεβατι και γι'αυτο παραβλεψα το οτι ενω εκλεισα απο γουατς απ για να παρω καλυτερη τιμη(130ε)δεν ειχε ντεμεκ ρεστα,αλλα εκατσα μιση ωρα παραπανω και δεν μου ειπε τιποτα για εξτρα χρεωσεις και τετοια(καλα ξεχασα οτι ειμαι και ομορφαντρας) Ματάκι

Υ.γ Μακαρι το γραφειο να μας φερει κι αλλα νεαρα κοριτσακια Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.216
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2018
Μαμελούκοι Θεσσαλονικείς. Μια βδομάδα άντεξε το τρυφερούδι...Εγώ ήμουν μάλλον ο πρώτος πελάτης εδω πάνω και πέρασα ζάχαρη...Σπασίκλας
14 Φεβρουαρίου, 2018
Αντε παραπονιαρη ζαχαρη περασες. Ναι!
14 Φεβρουαρίου, 2018
Μεγάλο χαμόγελο με πέθανες "πιπατσού" Γερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3