Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από πολύμηνη αποχή απτο σπορ λόγω υποχρεώσεων έπρεπε να πάρω το δωράκι μου για τις γιορτές και η επιλαχούσα ήταν η Χριστίνα. Μετά από πολλά άκυρα που είχα φάει απτην πάρτη της κατάφερα να την συναντήσω και τελικά δικαιώθηκα! Η Χριστίνα γουστάρει να γαμιέται και στο δείχνει απτην πρώτη στιγμή που θα έρθει! Μπαίνοντας στο σπίτι μου με χαιρέτησε με ένα ρουφηχτό φιλί και πιάνοντας το εργαλείο μου... λίγη κουβεντούλα και φιλιά και μετά μπανάκι απο μέρους της. Βγήκε γυμνή απτο μπάνιο και έπεσε κατευθείαν στο τρομπόνι. Έχει τεράστιο φυσικό στήθος(τα αποκαλεί μωράκια της) και κάτι ρόγες που δεν χορταίνουν το ρούφηγμα και είναι συνέχεια κάγκελο! Επίσης τα μουνόχειλα της είναι σαν σκουλαρίκια που θέλουν ρούφηγμα συνέχεια! Ξεκίνημα με 69 όπου το δάχτυλο και στις 2 τρυπούλες της πήγαινε σύννεφο και το γλύψιμο σε όλα τα επίμαχα μέρη απο μέρους μου. Η Χριστίνα παίρνει πίπα βαθειά και υγρή,της αρέσει να φτύνει το καυλί και να το σαλιώνει και γλύφει και όλη την τριγύρω περιοχή χωρίς να ξεχάσει τπτ...! Μετα από κανα 15λεπτό ήρθε η κατάθεση στο στόμα της όπου περίμενε να τα στραγγίξει όλα και μετά έφυγε για να πάει στο μπάνιο να τα φτύσει. Μετά απο λίγη κουβεντούλα ηρθε ο 2ος γύρος όπου περιλάμβανε σεξ πάνω στον πάγκο της κουζίνας,στον καναπε,στα ορθια και το τέλος μας βρήκε ιεραποστολικά όπου έτριβε με μανία την κλειτορίδα της και ούρλιαζε! Πολύ καλή επιλογή που αξίζει και με το παραπάνω! Να είσαι καλά Χριστινάρα για να μας ξεζουμίζεις συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, velocity, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού