Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διαβαζοντας την κριτικη του φιλτατου προφεσορα κινηθηκα στον εν λογω οικο για να δοκιμασω και εγω την κορασιδα Μαριαννα.
Η κορασιδα είναι αρκετα αδυνατη με σχεδόν ανυπαρκτο στηθος,εχει γλυκο προσωπακι και κοιταζοντας την προσεχτικα θα καταλαβει
καποιος την ηλικια της την οποια υπολογιζω μεταξυ 27-29.Σαν εμφανιση την βαζω στο μεσο ορο της περιοχης.
Αγγλικα δεν καταλαβαινει καλα οποτε δυσκολη η συννενοηση.
Είσοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου γδυθηκε εντελως και ανεβηκε από πανω μου, αρχισε να με φιλαει στο λαιμο και μετα από
λιγο με δικη της πρωτοβουλια αρχισαμε τα αργά ρομαντικα γλωσσοφιλα,η Μαριαννα φιλαει βαθια και με παθος,ταυτοχρονα ετριβε τα μουνοχειλα της πανω στον γυμνο πουτσο μου ala Νατασσα από Ιας 46 οροφος Καπέλο
Τα ρομαντικα γλωσσοφιλα και μουνοτριψιματα συνεχιστηκαν για κανα 5λεπτο οποτε της ζητησα να μου παρει πιπα γιατι ο πουτσος ηταν ετοιμος να εκραγεί από την καυλα.
Με αργες αισθησιακες κινησεις η Μαριαννα κατεβηκε προς τα κατω και τον εβαλε ολο μεσα στο στομα της,η πιπα της βαθια αργη και υγρη.Εκανε περασμα από αρχιδαρες γλείφοντας τες με παθος και ενταση.Της ειπα να ξαπλωσει της ανοιξα τα ποδια και της εκανα
μια σπεσιαλ μουνοκωλογλειφαδα, η κορασιδα φαινεται να ειχε αναγκη το γλείψιμο στην καυλωμενη τρυπα της αφου η ιδια μου επιανε
το κεφαλι και μου το πιεζε μεσα στο μουνι της εσπαζε τη λεκανη της και εβγαζε βογγητα ηδονης.Το μουνι της ειχε αρκετα υγρο
και ηδη εγω ειχα φαει το δεκαλεπτο και δεν ειχα γαμησει ακομα, της ζητησα να μπω μεσα της μου περασε γρηγορα καποτα και μπηκα μεσα στη μουναρα της με φορα. Η ιδια με επιανε και με γλωσσοφιλιαζε μανιωδώς με ειχε αγκαλιασει με τα ποδια της με χαϊδευε με χουφτωνε, της αρεσε πολύ που γαμιωταν και κοιτουσε να το χαρει . Μετα από 3-4 λεπτα βγηκα από μεσα της πεταξα την καποτα τον εβαλα ολο μεσα στο στομα της και αρχισα να κατουραω σπερμα μεσα στο στομα της. Ηταν τοσα πολλα τα χυσια που ετρεχαν από το στομα της.Πηγε στο νιπτηρα τα εφτυσε στο νιπτηρα ντυθηκε ηρθε με φιλησε σταυρωτα και εφυγε.

Πολυ καλη σε αποδοση η Μαριαννα,ελπιζω να διατηρησει την αποδοση της και να μην πεσει.
Η υπηρεσιες της χορταστικες χωρις τσιγγουνιες. Η συμμετοση της σε υψηλα επιπεδα και κυριως αληθινη.
Ο χωρος πολυ καθαρος και ομορφα διακοσμημενος, στουντιακος θα ελεγα, παραμονη στο δωματιο 15 λεπτα
χωρις ενοχληση απο την υπηρεσια.
Ικανοποιηθηκε πληρως το πανω και το κατω κεφαλι μου.Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει.
Ελπιζω να περασετε και εσεις το ιδιο καλα ή και καλυτερα. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.009
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2017
πολυ ρομαντικη κοπελα
10 Δεκεμβρίου, 2017
Ήταν περίπου 4.30 σήμερα το απόγευμα και πέρασα και εγώ από τον οίκο για την Μαριάννα. Η τσατσά μου σύστησε την δεύτερη, μια Ρωσίδα τίγκα στην κυτταρίτιδα, γιατί η άλλη κοπέλα (η Μαριάννα) ήταν δωμάτιο. Πριν από μένα περίμενε σιωπηλά έναν συνάδελφος, και περιμέναμε μαζί. Μετά από περίπου 10 λεπτά να η Μαριάννα. Όπως την περιέγραψες ήταν, πολύ λεπτή κοπέλα. Λέω στην τσατσά άμεσα να περάσω. "Οοοπ" λέει η τσατσά, "Να περιμένεις λίγο γιατί είναι πρώτα ο κύριος, και ήδη είναι σε δωμάτιο και περιμένει άλλον ένας"!!! Γκραν σουξέ η Μαριάννα. Μετά κάτι λέει η Μαριάννα στην τσατσά στα ρώσικα, και η τσατσά ανακοινώνει: "Δυστυχώς τέλος για σήμερα για όλους, η κοπέλα είναι πολύ κουρασμένη και δεν θα πάρει άλλους πελάτες". Και έτσι φύγαμε όλοι χωρίς κοκό Λύπη
Καλά βρε, την ξεκάνατε την κοπέλα....
11 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

είναι είναιΈρωτας
Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3