Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγίας Αικατερίνης σήμερα (μεγάλη η Χάρη της), είπα να δοκιμάσω την "εορτάζουσα" Κατερίνα. Κατέβηκα σχετικά πρωί, κατά τις 11:00, Μεταξουργείο και πήγα καρφί στο 45 της οδού Κολωνού. Η τσατσά βγήκε αμέσως (κάπου την έχω ξαναπετύχει αυτή, χωρίς να μπορώ να θυμηθώ) και μου παρουσίασε την Κατερίνα. Μία γκιλφάρα, στα 50+, μετρίου αναστήματος, ξανθό σπαστό μαλλί ως τους ώμους, πρόσωπο πρόστυχο, σώμα ατσούμπαλο με μεγάλη περιφέρεια, κωλάρα, μπουτάρες και βυζί μικρό σχετικά και νερουλό στην αίσθηση, λευκό δέρμα και καθαρή. Μου άρεσε σε πρώτη ματιά και με ερέθισε, μπορώ να πω. Έδωκα το 10ευρω και μπήκα στο πολύ μικρό δωματιάκι απέναντι από την κουζίνα. Περίμενα 7-8 λεπτά και ήρθε η Κατερίνα. Έβγαλε ένα επιφώνημα θαυμασμού για το κορμί μου και αυτή ήταν η μοναδική θα έλεγα άξια λόγου "εκδήλωση" έντονης συμμετοχικής διάθεσης. Γενικώς, όπως είχαν παρατηρήσει και άλλοι συναγωνιστές, δε μιλάει πολύ, κι αυτό τελικά με ψιλοχάλασε στην όλη φάση. Όχι ότι γουστάρω τρελή πάρλα, αλλά ένα είδος περισσότερης ενεργητικής διάθεσης, τη θεωρώ αναγκαία. Να βγάλει μία κάβλα, μια πουτανιά, κάτι πρόστυχο στην τελική. Ξεκίνησε με χαδάκια και φιλάκια στο στήθος μου, δέχθηκε γλωσσόφιλα από μένα, μετά ξαπλώσαμε αφού έβγαλε το κόκκινο κομπινεζόν, σουτιέν, στρινγκ και γόβες (πόδια στο 38 νούμερο, αρκετά όμορφα στην όψη, με ασημί βάψιμο στα νύχια, αλλά δε με τρέλαναν). Ρώτησε πως θέλω την πίπα, ακά είπα, ξεκίνησε και ήταν αρκετά καλή με λίγο χέρι. Εγώ της χάιδευα την κωλάρα και τη δαχτύλιασα στο μουνάκι της, όχι πολύ βαθιά όμως. Είχα καλούτσικη στύση, όχι όμως κάγκελο, όπως τις άλλες φορές. Στη συνέχεια πέρασε προφυλακτικό και την πήρα ιεραποστολικά. Εκεί η 70% στύση μου δεν με βοήθησε, αν και τη σφυροκόπησα όσο μπορούσα, ενώ εκείνη βογκούσε διακριτικά. Εκεί πάνω άκουσα το γνωστό εκνευριστικό χτύπημα της πόρτας και χαλάστηκα πολύ. Πρέπει να ήταν όχι πάνω από 8'. Βγήκα γρήγορα, πέταξα την καπότα και της είπα να με πιπώσει μπας και τελειώσω. Είδα ότι δεν θα τα κατάφερνα και της είπα να σταματήσει, ευγενικά. Της ευχαρίστησα, όπως και εκείνη, με αγκάλιασε και μου είεπ πως δουλεύει 6 με 6 ("έξι πρωί με έξι βράδυ"). Βγαίνοντας παρατήρησα την τσατσά, λέγοντά της ότι "σήμερα πολύ βιάστηκες". Εκείνη απάντησε: "Όχι, όχι, μετά τα 10' χτύπησα έτσι μία φορά". Δε την κακολόγησα, ίσως κι εγώ έκανα λάθος.
Σε γενικές γραμμές, δεν το φχαριστήθηκα. Αν και μόλις σαλονάρισε, με κάβλωσε να της τον δώσω, μέσα ήταν αρκετά χαμηλών τόνων (μεγαλο)κοπέλα, ενώ θέλω πιο έντονη την παρουσία και τη συμμετοχή. Τώρα, αν θα ξαναπάω; Ίσως, γιατί στο 10ευρω, υπάρχει αυτή η "άνεση"...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, iuakoya, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού