Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 134259
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με τοσες (θετικες) κριτικες που λαμβανει η κοπελα τον τελευταιο καιρο δεν μπορουσα να μην την συναντησω. Τα γνωστα για το γραφειο, αψογη επικοινωνια, η κοπελα στην ωρα της. Πολυ ομορφο προσωπακι αλλα στο σωμα μου το χαλασε λιγο. Εχει που εχει ρογα τεραστια κατι που κανει το στηθος της οχι και πολυ ελκιστικο, σε σχεση με αλλες κοπελες εννοω , εβαλε και το piercing και με ξενερωσε . Προφανως ομως τα βυζια ειναι ενα μερος μονο του σωματος, παρολα αυτα ταπεινη μου γνωμη ειναι οτι μπορει να βελτιωθει ολο το σωμα γενικοτερα με λιγο γυμναστικη.Με αλλα λογια ειναι ενα FIAT με κινητηρα ΦΕΡΡΑΡΙ. Ισως την αδικω με το FIAT,αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου. Συνοψιζωντας, για τις υπηρεσιες της δεν θα πω πολλα τα εχουν πει αλλοι πιο πριν, αψογη σε ολα, κανει οτι μπορει για να σε ευχαριστησει. Επαγγελματιας με κεφαλαια γραμματα. Βαζω ισως γιατι τεινει πολυ προς το full PSE και αυτο δεν ειναι το δικο μου στυλ. Προτεινεται σιγουρα παντως για ενα σουπερ γαμησι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
2.857
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, petla, borbi2525 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2017
Παντως η Ferrari μεχρι το 2016 ανηκε στο Fiat Group, οποτε δεν την αδικεις με το Fiat.
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1