Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την ειχα παντα στο μυαλο μου...ωσπου λεω ηρθε η ωρα της για δοκιμασμα!Κουλ
Εδωσα το 30αρι κ περιμενα το μωρο. Με το που μπαινει το μωρο ενιωσα σαν να με ξερει!Ματάκι Πολλα προκαταρκτικα με το μωρο,αγκαλιτσες,χαδακια και φιλακια μονο σε λαιμο!Γλώσσα
Η πιπα της ειναι το καλυτερο της σημειο πανω στο κρεβατι!Ναι! Υγρη,βαθια με ωραια μπουκωματακια ,ελαχιστη χρηση χεριου κι αυτο ξερει πως να το χρησιμοποιει!Γλώσσα
Στον αγωνα την γαμησα ιεραποστολικα....το μωρο γουσταρε αρκετα και αρχισε τα επιφωνηματα!Γλώσσα Ημουν ετοιμος να τελειωσω ,αλλα συγκρατηθηκα για λιγο...γιατι ηθελα να μου τα παρει ολα το Μαρακι σε σταση cowgirl και ετσι εγινε!Γλώσσα Εμεινα εντυπωσιασμενος με το μωρο! Καθως την χαζευα στο τελος που εκανε το μπανακι της...της λεω "μωρο μου θελεις ακομα ενα?"
- " Αν μπορεις!!!"(Μεγάλο χαμόγελο)

Ξαναπληρωσα...ερχεται το μωρο μετα απο λιγο! Βγαζω την πετσετα μπροστα της...και μου λεει: " Αυτο δεν εχει προβλημα,παντα σηκωμενο ειναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Ημουν ορθιος στο κρεβατι κ μου εκανε απιστευτη πιπα! ΓλώσσαΓλώσσα
Θα μπορουσε να με τελειωσει και ετσι..μου στηθηκε στα τεσσερα και την γαμησα παρακρατικα που κατεληξε με πιο αργο ρυθμο κ ρομαντικο! Έρωτας

Οταν τελειωσα αναφωνησε " ηθελα λιγο ακομα..."Προσκύνημα

Φοβερο επισης κ το αρωμα της μοσχομυριζε το μωρο! Ναι!

Ενα sex απο τα καλα! Ειναι 2 κλικ κατω απο το γαμησι της καθημερινης γκομενας που εχεις! Θα την θυμαμαι την συνερευση μαζι της κ θα αναρωτιεμαι γιατι δεν ειχα παει πιο μπροστα!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.339
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, alladalla, Blastbeat208 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού