Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 23 10
Ξενοδοχεία 39382
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Θα κανω μια παρασπονδια και μαζι με την κριτικη για το οτελ θα γραψω και 2 λογια για το παθημα μου..Συναντηση με κοπελα στο σταθμο μετρο Αττικη εξοδος οδου Λιοσιων..την κοπελα την ειχα γνωρισει μεσω σαιτ γνωριμιων..Αφου ηπιαμε ενα καφεδακι εκει κοντα την πειθω να παμε στο οτελ για τα περαιτερω..μου λεει παμε απλα να κατσουμε ομως..το θεωρησα απλα δικαιολογια για να μην δειξει ευκολη..μπαινουμε στο οτελ απο την εισοδο προς Λιοσιων οπου μονο διακριτικη δεν ειναι..ο ευγενεστατος ρεσεψιονιστ μας δινει το κλειδι του δωματιου πλην ομως ζητησε μπροστα τα χρηματα κατι που εμενα με χαλασε..καλουμε το ασανσερ και μολις ερχεται τρωω 2η ξενερα..ενα ασανσερ μικρο σαν ποντικοτρυπα εντελως ακαταλληλο για κλειστοφοβικους..Μπαινουμε στο δωματιο το οποιο ειναι λιγο μικρο αλλα καθαρο..μετα απο διαπραγματευσεις 1 ωρας Money Mouth η γκομενα γδυνεται και μου λεει οτι το μονο που μπορει να γινει ειναι να τον παιξω ενω την κοιταω και χωρις να την ακουμπαω..τεσπα ηταν ανενδοτη για κατι παραπανω οποτε τον επαιξα και γω κοιτωντας τα βυζια της..να τονισω εδω οτι ο κλιματισμος δεν εκανε και πολλα πραγματα και ηταν μεσημεριΑυγουστου 2 η ωρα με πολυ ζεστη..Τεσπα μετα πηγα στο μπανιο το οποιο ειναι αρκετα μικρο και ειχε μονο 2 πετσετες ασφραγιστες..Συνοψιζοντας τα υπερ του οτελ ειναι 1. Πολυ κοντα σε σταθμο μετρο, 2. πολυ ευγενικος και διακριτικος ρεσεψιονιστ,3.αρκετα καθαρο. τα μειονεκτηματα του ειναι 1. καθολου διακριτικη εισοδος 2. ζητανε τα χρηματα μπροστα 3.πολυ μικρο ασανσερ 4.ανεπαρκης κλιματισμος..5. αρκετα ακριβο (20ε) γι αυτα που προσφερει..σ.σ. τα 10 στο παρκιγκ το εβαλα γιατι ημουν με τα ποδια..Αν και δεν μου εφερε γουρι η πρωτη επισκεψη στο εν λογω οτελ παρ ολα αυτα θα ξαναπαω γιατι εξυπηρετει η τοποθεσια του( πολυ κοντα σε σταθμο ΗΣΑΠ/μετρο) Αυτα να περνατε καλα και μακρια απο τετοιες ξενερωτες "αναφτρες" γκομενες που μας αφηνουν με το πουλι στο χερι! Γερο-μύστης
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 obi1, fouxter, sithlord

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2017
Τουλάχιστον, το κορμί ήταν καλό...; Ματάκι
14 Σεπτεμβρίου, 2017
Ρε φιλε εισαι ατυχος παντως δεστηκε η γκομενα να πατε σε ξενοδοχειο αλλα μετά εανε πισω?
παντως θα κολωνα να τον παιζω και α καθεται σαν αγγουρι
G
giorgos.k
12 Οκτωβρίου, 2017
Καλά ρε τρελέ την κατάφερες να έρθει ξενοδοχείο και δεν τον εβρεξες? Ο ορισμός της γκαντεμιας!! Να μη σου τύχει!!
29 Σεπτεμβρίου, 2021
μαλλον σε χαλασε η φαση με την γκομενα παρα η ολη φαση...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4