Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 36 10
Sex Studio 54650
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μιλφ Σύλβια ξανθιά Ουγγαρέζα άνω των 40,χαλαρή στο σώμα με μεγάλα νερουλά βυζια αφράτη κωλαρα,όμορφη αλλά σπασμένη και στη φάτσα πλέον.Στα νιάτα της πρέπει να'ταν ωραίο μουνί...Τελοσπαντων δουλεύει αρκετά χρόνια αλλά δεν έχει σταθερή βάση οπότε όπου την πετυχαίνω την γαμάω και συνήθως από τον κώλο.
Δουλεύει χωρίς τσατσα οπότε της είπα ότι θέλω κώλο,αρχικά λίγο δίστασε γιατί λέει το έκοψε αλλά της θύμισα ότι την έχω ξαναγαμήσει οπότε και δέχτηκε.

Μπήκε στο δωμάτιο,δεν είναι ιδιαίτερα επικοινωνιακή οπότε δεν είπαμε πολλά,άρχισε να γδυνεται κι εγώ σηκωθηκα όρθιος από πίσω της τρίβοντας τη μισοσηκωμένη πούτσα ανάμεσα στα κωλομάγουλα,χούφτωσα και τις βυζάρες και την έριξα στο κρεβάτι.Επεσα πάνω της για λίγο χαμουρεμα ακόμα και μετά ξαπλωσα για πίπα.

Ξεκίνησε με πολύ δυνατό αρχιδογλείψιμο κρατώντας τα μπαλάκια μες το στόμα και συγχρόνως έτριβε απαλά το πουτσοκέφαλο.Η πίπα της δε μου αρέσει διότι δεν έχει ρυθμό,κάνει κάτι περίεργες σπασμωδικές κινήσεις, προσπαθεί να τον πάρει βαθιά αλλά πνίγεται...Αλλά τελοσπαντων είχε πολύ διάρκεια και με έκανε κάγκελο οπότε ήμουν έτοιμος να τη γαμήσω

Όπως πήγε να πιάσει το τζελ και ήταν στημένη στα 4 την έριξα και ένα γλειψιμο στη ρημαγμένη σούφρα της και αυτή γελουσε σαν χαζή με δυνατή φωνή... Τη ρωτάω σου αρέσει ή γαργαλιέσαι και γελάς έτσι Μαλακία
Μου λέει και τα δύο...
Γρασάρει τη σούφρα και στήνεται στα 4 αλλά κάπως ψηλά με αποτέλεσμα να δυσκολεύομαι να την καρφώσω και να την κουμαντάρω οπότε ξαπλωνει εντελώς μπρουμυτα και της τον καρφωνω στον κώλο τέρμα μέσα και ρίχνω όλο το βάρος μου πάνω της να μη μπορεί να μου ξεφύγει Σπασίκλας
Έτσι γαμουσε παλιά ο Pierre Woodman τα πουτανάκια στις ταινίες με τα casting,κοιταζόμουνα και στον καθρέφτη και ένιωσα κι εγώ λίγο πορνοσταρ....
Τελοσπαντων αρχικά τη γαμουσα σιγά σιγά μέχρι που άνοιξε το κωλάντερο και άρχισα το ξεσκισμα πάνω κάτω και όλος μέσα έξω σε εξοντωτικό ρυθμό μέχρι που κουραστηκαμε έτσι και είπαμε να αλλάξουμε....

Τη γύρισα κανονικά την έβαλα κι ένα μαξιλάρι κάτω απ'τη μέση και συνέχισα το κωλογαμήσι για ώρα,είχε ανοίξει ο κώλος της πιο πολύ κι από μουνί οπότε κάπου χάθηκε η ευχαρίστηση,ε λίγο τη ρουφουσα τις ρώγες, λίγο το λαιμό,λίγο με χαϊδευε ώσπου την έχυσα δυνατά μες το κωλάντερο κι αυτή είχε το ύφος της ευχαριστημένης.

Συμπέρασμα...Έμπειρη γυναίκα στο σεξ,δε μου αρέσει η τεχνική της ,όμως είναι φιλοτιμη κάνει βρώμικα γούστα και γενικά θέλει να σε προσέξει.Εγω προσωπικά την επιλέγω λόγω κωλοτρυπίδας αλλιώς δεν είναι κοντά στα δικά μου πρότυπα για να πω την αλήθεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.428
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Blastbeat208, gari10, satyrus και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού