Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654823
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αρκετές φορές στην "πορνοκαριέρα" που κάνουμε θέλουμε ένα μικρό διάλειμμα για κάτι σίγουρο...Δηλαδή τι εννοώ...Όταν θέλεις και δοκιμάζεις νέα πράγματα για μία περίοδο,θέλεις ξαφνικά και το στανταράκι σου για να έρθεις στα νερά σου...!
Για μένα πλέον η Τζέσικα είναι στανταράκι,την επιλέγω κάποιες φορές μέσα στο χρόνο όταν θέλω να περάσω καλά και δε θέλω να "πειραματιστώ" με νέες κορασίδες...!
Τηλεφώνησα στο ίδρυμα πριν κατευθυνθώ για να μάθω ποίες κοπέλες εργάζονται.Ήταν αρκετές και μόλις έφτασα ανέβηκα πρώτα στον 6ο όροφο και μετά στον 3ο όπου και κατέληξα...Απόγευμα Πέμπτης και τα δωμάτια φουλ,πάντως η υπηρεσία κρατώντας το πρόγραμμα στα χέρια της μου ανέφερε όλες τις εργαζόμενες,πράγμα που δε συνηθίζει να κάνει,κι όμως ένα συν σε αυτό...!
Η Τζέσικα ήταν στο δωμάτιο και θα έβγαινε σε περίπου είκοσι λεπτά.Κάθισα στο σαλονάκι με την τηλεόραση και την περίμενα...Μετά από ακριβώς ένα τέταρτο η Τζέσικα μπήκε στο σαλονάκι πιο εκρηκτική απο ποτέ...Να σημειώσω πως χωρίς κάποιου είδους υπερβολή η Τζέσικα προσέχει τόσο πολύ το σώμα της και την εμφάνισή της που κάθε φορά γίνεται πιο όμορφη.Έχει μαυρίσει κιόλας και είναι πολύ ωραία η επιδερμίδα της!

Πέρασμα στο δωμάτιο λοιπόν αφού μιλήσαμε για λίγο με συνόδεψε στο δωμάτιο....Αφαίρεσα τα ρούχα μου και αφού έκανα ένα ντουζάκι την περίμενα.Ήρθε μετά από λίγο και με ναζιάρικο τρόπο με πλησίασε.Ξεκινήσαμε τα τριψίματα και περάσαμε στα προκαταρκτικά πράγμα που δε συνηθίζω καθώς κάνω πρώτα μασάζ.Κι όμως το μασάζ πήγε στην άκρη και ξεκινήσαμε με αρκετή όρεξη τα φιλιά και τη συνέχεια των προκαταρκτικών....Αρκετή ώρα πιπίλισα το ενισχυμένο στήθος της ενώ τα χέρια μου είχαν "κολλήσει" στα κωλομέρια της...Κατέβηκε κάτω για να αναλάβει περιποίηση στην ευαίσθητη περιοχή.Με ωραίο ρυθμό ξεκίνησε το στοματικό.Καραμέλωμα στα @@@ για ώρα και περιποίηση σε όλη την περιοχή με πορνοσταρικό στυλ και έκφυλες ματιές...!Αλλάξαμε για λίγο και την γύρισα στο μασαζοκρέβατο να ξαπλώσει για να την περιποιηθώ και εγώ...Αφού ολοκληρώθηκε και αυτό το κομμάτι της δικής μου περιποίησης ώρα για σεξ!
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ με τη Τζέσικα στημένη στα τέσσερα!Πραγματικά άψογο το στήσιμο της και με ωραίες κινήσεις της πέρασαν κάποια λεπτά.Γύρισμα στα πλάγια για λίγο και μετά ιεραποστολικό όπου ένιωθα το τέλος να πλησιάζει και έτσι αφαίρεσα το προφυλακτικό και ψέκασα τις βυζάρες της...!
Σε όλη τη συνεδρία η συμμετοχή της είναι σε άψογα επίπεδα και ωραίες έκφυλες ματιές και αναστεναγμούς ευχαρίστησης...!
Αφού μαζευτήκαμε και σκουπίστηκε,ξάπλωσα στο κρεβάτι για να μου προσφέρει μασάζ μίας και είχαμε ακόμη χρόνο....
Αφού ολοκληρώσαμε το μασάζ,έκανα ένα ντουζάκι και ετοιμάστηκα για να αποχωρήσω με τη Τζέσικα να με συνοδεύει μέχρι την εξώπορτα...

Όπως έγραψα στην αρχή για μένα πλέον αποτελεί στανταράκι και αξίζει να την επισκεφτεί κάποιος που δεν την έχει γνωρίζει,Θα μείνει ευχαριστημένος σίγουρα!

Αυτά για την Τζέσικα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, n.smirni76 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού