Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161600
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από αρκετές άκαρπες προσπάθειες, καθώς δεν μπορούσαν να ταιριάξουν τα χρονικά μου θέλω με τα μπορώ της κοπέλας, καταφέραμε να βρεθούμε, αφού έβαλε λίγο νερό στο κρασί της και δούλεψε πρωινή ώρα. Η συνάντηση έγινε πριν από κάνα μήνα, αλλά ελλείψει χρόνου δεν είχα γράψει. Σε γενικές γραμμές το κορίτσι είναι πολύ καλό, αλλά μου έμεινε μια πικρή γεύση, ότι στην τιμή δεν πήρα ακριβώς ότι περίμενα, ίσως το κατώφλι των 80 ευρώ να πρέσβευε καλύτερα το δίνω-παίρνω. ας τα δούμε βέβαια αναλυτικότερα. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της στο ξενοδοχείο, απλά ντυμένη, δίνοντας μια πολύ θετική εικόνα, αφού είναι ένα αντικειμενικά όμορφο κορίτσι, με την θετική της ενέργεια. Αφού προηγήθηκε το σχετικό σόσιαλ μπήκε στο μπάνιο για να ξεκινήσουμε τον αγώνα. Το μουνάκι της είναι πεντακάθαρο και μοσχομυριστό, γεγονός που προσφέρεται σε προσκυνητές του τόπου καταγωγής μας. Ανταποκρίνεται στο γλύψιμο, αλλά δεν επιτρέπει να βάλεις δάκτυλο-α μέσα, γεγονός που είναι και το πρώτο που με χάλασε, καθώς τα μη σε τέτοια παιχνίδια δεν τα έχω συνηθίσει. Αφού τελειώσαμε με το 69 που μας έφτιαξε και τους δύο, προχωρήσαμε σε διάφορες στάσεις, καθώς το κορίτσι δεν φείδεται της ποικιλίας, ενώ φιλάει εξαιρετικά με πολύ γλώσσα.
Το τέλος ήρθε στο στόμα της, που αφού στράγγιξε και την τελευταία σταγόνα, πήγε στο μπάνιο για να αδειάσει το περιεχόμενο και να κάνει μπάνιο και στη συνέχεια ακολούθησα και εγώ. Συνεχίσαμε με ελαφριά κουβέντα και καθώς είχε σχεδόν περάσει η ώρα δεν προχωρήσαμε σε δεύτερο γύρο.
Τα θετικά όπως και προανέφερα είναι πολλά, για τον λόγο αυτό θα επισημάνω τα σημεία που δεν μου πολυαρέσανε.
Όπως είπα το γεγονός ότι δεν επιτρέπει παιχνίδι με τα δάχτυλα στο μουνάκι της, γεγονός που τα περισσότερα κορίτσια, εφόσον γίνει με σεβασμό στην ευαισθησία της περιοχής και την απαραίτητη καθαριότητα, το επιτρέπουν, μου έκοψε την κάβλα. Επίσης αν και είχαμε κάποιο χρόνο ακόμα, για να κλείσει η ώρα μας, δεν προσπάθησε να μου ξανασηκώσει το ανήθικο, ή να με ρωτήσει αν θέλω να προχωρήσουμε σε δεύτερο γύρω, με ξένισε, αφού είχα διαβάσει τόσα διθυραμβικά σχόλια για την ακάματη επίδοσή της στο σεξ.
Εν κατακλείδι, Η Μαριαλένα είναι μια πολύ καλή περίπτωση, που πάντα κατά την ταπεινή μου γνώμη, είναι λίγο υπερτιμημένη στην παροχή των υπηρεσιών της, αφού πολλά κορίτσια παρόμοιων χαρακτηριστικών (ηλικία-εμφάνιση) προφέρουν περισσότερα στην τιμή των 80 έως 100 ευρώ. Τώρα αν θα την ξανασυναντούσα, μάλλον όχι αφού δεν ταίριαξαν και τόσο τα θέλω μου στο σεξ, με τα επιτρέπω της κοπέλας. Βέβαια κατανοώ, ότι έχει κάθε δικαίωμα να προσδιορίζει τους κανόνες του παιχνιδιού και για τον λόγο αυτό δεν την κατηγορώ, αλλά τα 110 είναι πολλά για να μην καλύψω πλήρως τα γούστα μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
3.467
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 novas98, NBAZ, LanciaRallye037 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 06 Ιουλίου, 2017) 05 Ιουλίου, 2017
Μάστορα, όλα καλά κι ωραία, αλλά αφού ντε και σώνει ήθελες να βάλεις κάπου το δάχτυλό σου
γιατί δεν επέλεξες την όπισθεν όπου εκεί επιτρέπεται και σκάλωσες με την έμπροσθεν
όπου όλοι ξέρουμε (και έπρεπε κι εσύ να ξέρεις από πρίν, διαβάζοντας κριτικές συναδέλφων)
ότι δεν παίζει, για λόγους απολύτως σεβαστούς; Ένα ραντεβού για να πάει καλά (εκτός της χημείας),
δεν είναι αποκλειστική ευθύνη μόνο της κοπέλας, καθώς έχουμε κι εμείς το δικό μας μερίδιο
για το ψήσιμο της όλης φάσης. Αν είναι να βάζεις το παιχνίδι στον αυτόματο πιλότο,
και να περιμένεις μετά κάποια να σου τα δώσει όλα και να κάνει και υπερβάσεις,
ζήσε Μάη μου... Γερο-μύστης
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
06 Ιουλίου, 2017
αντικειμενικοτατος!!
06 Ιουλίου, 2017
πως την βρισκουμε την κοπέλα ? υπαρχει καπου τηλέφωνο ?
A
aselgeia
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3