Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ημουν αναμεσα στην Παρις και την Ινγκριντ, καινουριες και οι δυο στο χωρο της Θεσσαλονικης, προσωρινες μεταγραφες απο Αθηνα, ειδα οτι με βολευε με το προγραμμα τους και πηγα πρωτα τσην Ινγκριντ και μετα στην Παρις την οποια πρωτιμισα. Η Παρις εμφανησιακα ειναι ενα σχετικα ψιλο κοριτσακι, αδυνατο με κωλαρα οχι θεσπεσια, αλλα συγγινει, προσωπο Αλβανικο αν και συστηνεται ως Σλοβακα 29 ετων, περασα με 40€ απλο προγραμμα, ειχε και 50 χαλαρο.!! ..καλα. Μαλακία
Το δωματιο κλασικα πεντακαθαρο, αλλα η κατασταση με τις πετσετες προσωπου για να κανεις ντους ειναι απελπιστικη.!! Η Παρις μπηκε μεσα και ανεβηκε πανω στο κρεβατι, Ελληνικα καθολου αν και εχει λεει 3 χρονια στο Ελλαδισταν, απο κορμι εχει καλο και επιδερμιδα μεταξενια, αλλα εκει που ξενερωσα τελειως ειναι με τα βυζια της, σιλικονατα πετρινα, λες και εβαλες 2 πεπονια πανω στο σωμα της, fail.! Προσφερε ελαχιστα προκαταρτικα χτυπωντας τον πουτσο μου πανω στα πετρινα βυζια της, γενικα εβγαζε μια βαρεμαρα, αν και χαμογελαστη, η πιπα της θα ελεγα οτι ηταν το μονο φωτεινο σημειο της υποθεσης, μονο το κεφαλακι εγλυφε αλλα το εκανε με τροπο, καπου καπου τον εβαζε ολον μεσα για τα ματια του κοσμου. Θεση του κορμιου της αναμεσα απο τα ποδια μου, δεν ποιανεις τιποτα. 1η και μοναδικη σταση απο κατω, οπου την εβαλα και εκλεισε διακοπτη, ουτε ενα βαχ... εσπρωχνα απο εδω εσπρωχνα απο εκει, εβαλε και το χερι της κατω να μου χαιδευει τα αρχιδια, να τελειωσω... το μουνη της παντως ανοιγει ωραια εχοντας τον πουτσο μεσα του, εβαλα χερι χωρις να δυσανασχετει, ειπα να την γυρισω και σε αλλη σταση, αλλα ειπα χυστην να φυγεις απο αυτην την οψη των πετρινων βυζων, την εχυσα με τα ποδια ψιλα ενομενα και μου πεταξε και την θεικη ατακα, ...αντε τωρα σπιτι για υπνο.!! σαν να σου λεει και τωρα αει και γαμησου μαλακα τωραΜαλακία....
Γενικα η Παρις δεν ειναι η πουτανα του τυπου να βαλει φωτια στα σεντονια, ειναι για ενα απλο ξεφορτομα να φυγουν τα χοντρα και μονο, καμενη μεταγραφη θα ελεγα, αν και ειναι η 2η φορα της Θεσσαλονικη, εδω δεν εμαθε 3 χρονια να μιλαει Ελληνικα θα μαθει να γαμιετε καλα...??

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Πάρις
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.276
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, al pacino, ThE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2017
Αφού το είπαμε ότι η Paris είναι παλτό,τι πάτε κ την πηδατε?
06 Ιουλίου, 2017
Εγραψα στο thread του villa erotica για την Παρις οτι εχει ηδη 3 αρνητικες κριτικες απο μελη του site.Τωρα τα διαβαζουν και κανουν τους κινεζους δεν τα διαβαζουν καθολου δεν ξερω αλλα την Παρις την παρουσιαζουν εκει και με φωτο σαν ειναι η μουναρα των μουναρων.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2