Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Άννα είναι κοπέλα λεπτή,με κοντά καστανοκόκκινα μαλλιά, πρόσωπο σκυλέ καβλωτικό,μύτη γαμψή,στήθος μικρό με ωραίες ρώγες.Στο σαλόνι εμφανίστηκε φορώντας ένα μαύρο εφαρμοστό σέξυ ολόσωμο το οποίο με κάβλωσε αρκετά μιας και τόνιζε την σιλουέτα της. Έδωσα το δεκάρικο στην υπηρεσία και μπήκα στο δωμάτιο το οποίο η πόρτα κλειδώνει προς τα μέσα μιας και δεν έχει πόμολο και πρέπει να σου ανοίξουν απο έξω για να βγεις.Στο σπιτάκι αυτό από τότε που άνοιξε πρώτη φορά μπήκα στο δωμάτιο το οποίο βρήκα μικρό,πολύ φωτεινό γιατί είχε κανονική λάμπα και λιτό αρκετά.
Η κοπέλα μπήκε μέσα στο δωμάτιο με θετική αύρα και φορώντας το σέξυ μαύρο ολόσωμο.Της έκανα αρκετά κοπλιμέντα και με ευχαρίστησε χαμογελώντας.Την ρώτησα απο που είναι και μου απάντησε απο Ιταλία.Βέρα Αλβανέζα βέβαια.Τα ελληνικά της είναι σε πολύ καλό βαθμό λιγάκι σπαστά. Όπως είμασταν καθισμένοι στο κρεββάτι άρχισα να την χαιδεύω ντυμένη όπως ήταν και την έγλυψα και στο λαιμό.Γλωσσόφιλα δεν έδωσε κλίνοντας το κεφάλι της στο πλάι και χαμογελώντας πονηρά.Αφαίρεσε το μαύρο ολόσωμο που φορούσε και της έβγαλα το επίσης μαύρο ολόσωμο.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι και ήρθε στο πλάι γλύφωντας τις θηλές του στήθους μου.Της είπα να ανέβει σε λαιμό και αυτιά και το έπραξε ευχάριστα.Έγλυφε πολύ καλά και με μαεστρία καθώς αναστέναζε και μου έλεγε καυλόλογα.Δεν άργησα να σκληρύνω.Της χάιδευα το μουνάκι,δάχτυλα δεν δέχθηκε.Πέρασε την καπότα και ξεκίνησε πίπα η οποία ήταν αργή και αισθησιακή.Αν ήταν ακάπελα θα ήταν άψογη απο πλευράς αίσθησης σίγουρα.Αλλά και πάλι καλά τα κατάφερε.
Της πρότεινα να περάσουμε σε 69.Γύρισε πρόθυμα και άρχισα να της γλύφω το μουνάκι της και την δουλεμένη κωλοτρυπίδα της η οποία και δεν παρέχεται στο πρόγραμμα.Η Άννα την είχε καταβρεί στο γλύψιμο.Κρίνοντας απο τις συσπάσεις του κόλπου της γούσταρε αρκετά.
Ξεκινήσαμε σεξ με την ΄Αννα απο πάνω μου να κοπανιέται στο σκληρό κοντάρι μου.Δεν έκλεβε και έκανε βαθιά καθίσματα στο πούτσο μου.Της είπα να έρθει πιο κοντά μου για να την γαμήσω εγώ.Άρχισα να την γαμάω και αυτή με έγλυφε στο λαιμό και στα αυτιά συνεχίζοντας να μου λέει καυλόλογα.
Αφου ευχαριστήθηκα την κοπέλα στην στάση αυτή την γύρισα σε πισοκωλητό αφού της έγλυψα λιγάκι την κωλοτρυπίδα για προθέρμανση. Ξεκίνησα να την γαμάω βλέποντας τα μουνόχειλα να βεντουζώνουν στον πούτσο μου ενώ η Άννα με κοιτούσε απο τον καθρέπτη λέγοντας μου καυλόλογα και βγάζοντας μου την φιδίσια γλώσσα της.
Στο ιεραποστολικό επίσης την γάμησα καλά μιας και δεν έκλεβε και της έγλυφα λαιμό και αυτιά και αυτή ανταπέδιδε.Την φιδίσια γλώσσα της όμως δεν με άφησε να την γευτώ.Απλά μου την έβγαζε και έκανε παιχνίδια.Της σήκωσα και τις ποδάρες και άρχισα να την καρφώνω δυνατά.
Για το φινάλε αφαίρεσα προφυλακτικό και πήγα να χύσω το λεπτό όμορφο κορμάκι της.Δυστυχώς όμως διαπίστωσα ότι δεν δέχεται τελείωμα στο σώμα της.Έτσι ξάπλωσα και κάναμε αγκαλιές,χαμουρεματάκια καθώς με έγλυφε σε λαιμό και αυτιά και χάιδευε τα αρχίδια με δεξιοτεχνία.Η καύλα είχε φθάσει στο απροχώρητο με τα γλυψίματα,τα χουφτώματα και τις καυτές πόζες της Άννας.Ολοκλήρωσα πάνω στο σώμα μου και η Άννα μου έδωσε μωρομάντηλο να σκουπιστώ.Τα παιχνίδια είχαν διάρκεια μέχρι να τελειώσω και η Άννα ήταν υπομονετική και δεν με άφησε μέχρι να ολοκληρώσω.
Εν κατακλείδι η Άννα είναι μία κοπέλα ζεστή,φιλότιμη καθώς δεν κλέβει, με υπομονή, σεβασμό στον πελάτη,έχει όμορφο λεπτό κορμί, είναι πολύ καλή στα προκαταρκτικά παιχνίδια,στο σεξ δεν κλέβει στις στάσεις και γενικά φεύγεις ικανοποιημένος. Την προτείνω ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού