Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κριτική για συνάντηση πριν πολύ καιρό, αλλά την βάζω εδώ για να μην χάνεται μέσα στις σελίδες.

Όταν κάτι δεν μου πάει καλά με μία συνάντηση χωρίς να φταίει εμφανώς η κοπέλα σαν εμφάνιση η υπηρεσίες πάντα προσπαθώ να έχω μια δεύτερη η/και τρίτη συνάντηση καθώς πολλές φορές η κόμπλα του άγνωστου την πρώτη φορά ίσως λειτουργεί αρνητικά και για τους δύο.
Όπως έχει προαναφερθεί πρόκειται για ένα μπαμπάτσικο μιλφ, μελαχρινό με ωραίο μεγάλο και φυσικό στήθος, μπούτες γάμπες και κολάρα για χάιδεμα αλλά και λίγη κοιλίτσα καθώς ο πανδαμάτωρ χρόνος είναι αμείλικτος. Δεν θα γύριζα να την κοιτάξω στον δρόμο ούτε θα μου έκανε κάποια εντύπωση αν την έβλεπα κάπου. Παρ 'όλα αυτά δεν θα την χαρακτήριζα άσχημη. Ένα τσουποτό μελαχρινάκι. Από υπηρεσίες τώρα, δεν λέει σε τίποτα όχι και προσπαθεί να σε ικανοποιήσει και εντός του αγώνα αλλά και εκτός με μασαζάκι στο ενδιάμεσο. Μέτρια πίπα αλλά με περιποίηση όλης της γύρω περιοχής και φυσικά το πρωκτικό της υπέροχο και κάτι που λειτουργεί σαν πλεονέκτημα μαζί με την τιμή.
Στο δια ταύτα τώρα και αν θα την ξανασυναντήσω. Ένα τεράστιο ΙΣΩΣ. Δεν μου βγάζει κάτι το αρνητικό αλλά δεν μου βγάζει και την απαραίτητη καύλα που μου βγάζει για παράδειγμα η Alexandra27 και η Valeria (Gabriela πιά). Στον αντίποδα βέβαια θα παροτρύνω αυτούς που θα θελήσουν να την δοκιμάσουν καθώς τα γούστα δε είναι σε όλους τα ίδια.
Αυτά και να ευχαριστήσω συναγωνιστές όπως ο Zadren , αν και δεν έχουμε επικοινωνήσει ποτέ, η βοήθειά του προς όλους είναι αμέριστη και εκτεταμένη και ο τρόπος γραφής και έκφρασής του δείχνει άνθρωπο ευφυή με γενικότερη παιδεία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
veneto
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
1.323
Πόντοι:
6.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stella***, chris1955, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού