Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προστυχόφατσα, μαύρο μπουκλέ μαλλί, φανταστικό κωλαράκι είναι τα χαρακτηριστικά της Αντριάννας που με τράβηξαν σε αυτή, ώστε να καταθέσω το μπλε χαρτάκι στην τσατσά και να περάσω στο δωμάτιο...

...αλλά και η τσατσά τα σπάει με το όμορφο προσωπάκι της, το πολύ ωραίο για την ηλικία της σώμα και την ευγένεια της, τόσο που πολύ θα ήθελα να την πάρω κι αυτή...Έρωτας

Το δωμάτιο αρκετά καλό για την περιοχή, χωρίς όμως ντους, πετσέτα και τα σχετικά, αλλά τουλάχιστον έδειχνε καθαρό και με καθαρά σεντόνια και μαξιλάρια...

Εισήλθε η μικρά γεμάτη διάθεση για κουβεντούλα και κουτσομπολιό, αλλά εγώ ήμουν αρκετά καυλωμένος που άρχισα να τη χουφτώνω πριν ακόμη βγάλει τα ρούχα της...

....σε λίγο τριβόμασταν στο κρεβάτι γυμνοί...έπαιξε ελεύθερο στοματικό στο οποίο το καυλωμένο Αλβανάκι είναι πολύ καλό, γρήγορο και βαθύ με γλώσσα...το γύρισα μπρούμητα και το καταέγλειψα στο μουνάκι της με ωραία γεύση και έδειχνε να το απολαμβάνει...η ολοκλήρωση επήλθε σε θέση πισωκολλητου με θέα το φανταστικό κωλαράκι της που είναι όλα τα λεφτά...

...οδηγούσε η ίδια τον χορό στραγγίζοντας με πλήρως!!! Μεγάλο χαμόγελο

Και στο τέλος η μικρά είχε όρεξη για κουβέντα, αλλά ευτυχώς έπρεπε να πάει για σαλονάρισμα...μου τράβηξε ένα γλωσσόφιλο...μου γύρισε το λαχταριστό κωλί της για να το γλύψω άλλη μια φορά και έφυγε.

Επιβεβαίωσε έτσι αυτό που γνωρίζουμε όλοι μας, ότι οι Αλβανιδούλες είναι πολύ ερωτικές κοπέλες, είναι ξηγημένες και μας γουστάρουν πολύ, σε αντίθεση με τους Αλβανούς που δεν μας γουστάρουν καθόλου...χαχαχα

Συμπερασματικά μια πολύ καλή συνεύρεση και θετική πρόταση αγοράς για τους πιπινολάτρες του μπου!!!

Η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου και όταν εξήλθα από το δωμάτιο με ρώτησε όλο χαμόγελα αν έμεινα ευχαριστημένος...εγώ αυτή τη γουστάρω και θα την καλέσω σε δείπνο...

Ευχαριστώ για την ανάγνωση Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, komis diablo και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2016
όλα καλα, αλλά δεν εκανες και μια περιγραφή της τσατσάς,για μας που είμαστε τσατσαδολάγνοι
25 Σεπτεμβρίου, 2016
καυλα σκετη η αντριαννα!αν εδινε και το κωλαρακι της,θα ηταν σουπερ!
25 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξανθιά, ψηλή, ωραίο κανονικό σώμα, καλοσχηματισμένο κωλί, γλυκό χαρούμενο πρόσωπο, γύρω στα 35 δείχνει...Έρωτας
25 Σεπτεμβρίου, 2016
Καλή κριτική και κατατοποστική η περιγραφή σου. Η Αντριάνα είναι καυλοπίπινο και αξίζει τα λεφτά της. Την επόμενη φορά που θα πάω, θα ζητήσω να δοκιμάσω το εξαίσιο κωλαράκι της.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4