Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199787
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πήγα επί τούτου στη Μαρκέλλα, αφού είχα διαβάσει τόσο καλά πράγματα. Ήταν απαράδεκτη η συμπεριφορά της. Ξεκίνησε με σχετική διάθεση ξεπέτας (όπου δεν έδωσα και πολύ σημασία), αλλά όσο εκτιλύσσοταν το έργο και δεν τελείωνα, αυξάνονταν η νευρικότητα και δυσφορία εκ μέρους της. Το στυλ ήταν περίπου: Αντε κάτσε να σου δείξω γιατί αν περιμένω από σένα θα νυχτώσουμεΚεφάλι σε τοίχο! Ρωτούσα: να κάνω εκείνο; Όχι μου έλεγε (δεν ξέρεις εσύ εννοούσε). Ενώ αρχικά ξεκινήσαμε σχετικά καλά, στο τέλος κατάφερε να με ξενερώσει τόσο ώστε δεν μπόρεσα να τελειώσω. Της λέω: Με ξενέρωσες, και μου λέει: Δεν μπορώ εγώ να κάτσω εδώ μισή ώρα (70 είναι λίγα βλέπεις!) Στο τέλος αποχαιρετιστήκαμε με βρισιές (εκ μέρους της)! Η χειρότερη εμπειρία που είχα ποτέ σε στούντιο!
Δευτερεύον αρνητικό: Η αναπνοή της βρωμούσε τσιγάρο σε αισχρό βαθμό (Έχω πάει και με άλλες καπνίστριες αλλά αυτής μου θύμιζε σταχτοδοχείο!)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2015
Ουτε εγώ είχα περάσει καλά με δαυτηνα
29 Ιουνίου, 2015
2 φορές που έχω πάει με τη Μαρκέλλα δεν είχα κάνενα παράπονο. Και είμαι από τους τύπους που θέλουν το χρόνο τους μέχρι να τελειώσουν.
Πάντως αυτό που λες για την αναπνοή της ισχύει φουλ..
29 Ιουνίου, 2015
Η Μαρκελα ηταν μια απο τις καλυτερες επιλογες στα στουντιο της αλυσιδας gfe και σεβασμος στον πελατη
λες να κονομησε και να χαλασε και αυτη ??Χμμμ;
29 Ιουνίου, 2015
πριν λιγο καιρο πηγα μαζι της και περασα αριστα
30 Ιουνίου, 2015
τουμπανο ειναι αλλα κουραστικη οταν προσπαθει να μαθει ποιος εισαι κι αρχιζει τις ερωτησεις.
λες και δεν το ξερετε ρε καρντασια.περι τσιγαρου ισχυει ομως.
MS
major stud
02 Ιουλίου, 2015
Βασικά θέλει να την αφήσεις να κάνει αυτή παιχνίδι. Αν δεν την αφήσεις μόνο που δεν σε διώχνει.Κεφάλι σε τοίχο! Απαράδεκτη. Συστήνεται μόνο για όσους θέλουν η γκόμενα να παίρνει πρωτοβουλίες.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6