Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163542
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Eιχα πεθυμησει εμπειρη τρυπα και λεω δεν παω στη φιλη μου τη Μονικα να γουσταρω λιγο?Μεσημερακι,απολυτη νεκρα στην περιοχη,μου ανοιξε η ιδια αφου δεν εχει ποτε τσατσα και περασα κατευθειαν στο δωματιο.Εκανα ντουζακι και μετα απο λιγο ηρθε και η Μονικα

Ε τα κλασσικα...δεν προλαβαινεις να κανεις κινηση και σου ορμαει αυτη κατευθειαν στον πουτσο τον οποιο καταβροχθιζει,τουρλωνει και την κωλαρα της και τη βλεπεις απο πισω στον καθρεφτη και καυλωνεις.Ατελειωτο χαμηλο αρχιδογλειψιμο,σιγα σιγα αρχισα να τη δαχτυλιαζω τον κωλο,μου ειχε γινει καγκελο ο πουτσος...

Με καβαλησε απο πανω και κουνιοταν σε καλο ρυθμο και τον επαιρνε ολον μεσα και εγερνε πανω μου και ριχναμε γλωσσοφιλα.Την εστησα απο κατω και τη γαμησα δυνατα το μουνι και αυτη τσιμπουσε δυνατα τις ρωγες της οπως κανει παντα.
Μετα τη γυρισα στα 4 τη γαμησα λιγο το μουνι και μετα ολος μεσα με τη μια στην κωλοτρυπιδα.Μετα απο 5 σπρωξιματα ανοιξε καλα ο κωλος της και ευχαριστηθηκα κωλογαμησι για ωρα και την εριχνα και δυνατες μπατσες στα κωλομαγουλα.
Με δικη της προτροπη σηκωθηκαμε ορθιοι ακουμπησε με τα χερια της στο κομοδινο και την ξεσκισα για ωρα και οταν κοντευα να χυσω μου ζητησε να τα παρει στο στομα.
Πραγματι γονατισε μπροστα μου τον επαιξα λιγο και αδειασα στα χειλια της στο πηγουνι της και τον πηρε και στο στομα
Μετα χαλαρη φιλικη κουβεντουλα για πολυ ωρα και αποχωρησα πολυ ευχαριστημενος ακομα μια φορα

Συμπερασμα...Η Μονικα ειναι απο τις κορυφαιες δε σ'αφηνει να φυγεις ανικανοποιητος,ειναι αχορταγη για πουτσα,τα κανει ολα και ειναι και πολυ καλη γυναικα και ωραιο ατομο για παρεα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2015
Απο τον τίτλο και μόνο καταλαβαίνεις οτι έγραψε ο μεγάλος al ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1