Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ανεβηκα τα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την Κατριν , η αλλιως Καθριν.Προκειται για μια ψηλη νεαρη κοπελα με μακρυ ξανθο μαλλι , σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , σιλικονατα βυζια , λευκο δερμα και σωμα με πιασηματα.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα και σταση 69.Εχει εργαστει επισης Φυλης 69 καθως και Φυλης 80Κουλ.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Κατριν.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες για να σπασει ο παγος.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα , μιας και ειναι αρκετα χρονια στην Ελλαδα.Η κοπελα καθισε διπλα μου και εβγαλε το στρινγκακι της και τον στηθοδεσμο της.Μου εφερε τα σιλικονατα βυζομπαλα στη μουρη και εγω αρχισα να τα γλυφω.Μετα η κοπελα χωρις να μου εχει κανει ιχνος προκαταρκτικωνΛύπη μου περασε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια αδιαφορη πιπα.Μπαλακια δεν εγλυψε.Αυτη μου εκανε πιπα και εγω τη χουφτωνα.Δαχτυλο ομως μεσα στο μουνακι δεν δεχεται.Μου εκανε λιγη ωρα στοματικο σεξ.Οταν σταματησε την πιπα , την ξαπλωσα ανασκελα για να γλυψω λιγο το μουνακι της.Εγλυψα για λιγη ωρα το καθαρο της μουνακι.Δεν σε αφηνει ομως να την γλυψεις για πολυ ωραMoney Mouth.

Πρωτη σταση λοιπον το ιεραποστολικο.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους αλλα αυτη δεν συμμετειχε καθολου.Την γαμουσα και της εγλυφα τα βυζομπαλα και τον λαιμο.Τα γλωσσοφιλα τα αποφευγει ευγενικα.Δευτερη σταση με αυτην απο πανω με θεα προς τα εμενα.Δεν το εχει στην ιππασια καθολου! Εκανε αργες , χαμηλες και κυκλικες κινησεις.Δεν ανεβαινε πιο ψηλα και δεν ενιωθα πολλα πραγματαΕμμμμ.Δεν υπηρχε περιπτωση να τελειωσω ετσιΝαι!.Τριτη και τελευταια σταση λοιπον το πισωκολητο.Καλη τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους για να ολοκληρωσω.Αυτη ομως παλι εκανε καπως παραξενες κινησεις με τη λεκανη της.Κουνουσε καπως πανω κατω τον κωλο της.Λες και χορευε!Ναι! Δεν με βολευε ετσι!Ναι! Περισσοτερο με αποσυντονιζεΝαι!.Τελικα μετα απο μερικα λεπτα αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα πεταξω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Κατριν ειναι μια ιεροδουλη αξιολογης εμφανισης.Δεν κανει ομως καθολου προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και μικρης διαρκειας.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων αλλα τα στησιματα της ειναι καπως παραξενα και προβληματικα.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα , οχι ομως σε γλωσσοφιλα.Η τσατσα ενοχλησε περιπου στο 10λεπτοΛύπη.Αυτο που δεν μου αρεσε ειναι οτι η κοπελα προσπαθησε να την δικαιολογησειΚεφάλι σε τοίχο!.Οτι και καλα σε ολα τα μαγαζια ειναι ετσιΚεφάλι σε τοίχο!.Λες και ειμαι κανενας χθεσινοςΝαι!.Γενικα φαινονταν απο τις κινησεις της οτι δεν θελει να ξεπερναει συγκεκριμενα χρονικα ορια μεσα στο δωματιο.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Υ.Γ. Επειδη η κοπελα εχει διασπαρτες κριτικες με το ονομα Κατριν και Κατρινα , μπορει να γινει συγχωνευση για να μην μπερδευεται ο κοσμος!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατρίν
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2015
έτσι ωραία κοπέλα με μέτριες επιδόσεις
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1