Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 35 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
2.0
Μουσική
 
1.0
Ποιότητα ποτών
 
4.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
"Μια φεραρι σε χωματοδρομο" ή αλλιως "ενα διαμαντι μες τις λασπες".. Αν κ δεν ειμαι φαν της χλιδατης ζωης με τα σπορ αμαξια κ τ' ακριβα κοσμηματα, ειναι ο μονος τιτλος που μπορω να σκεφτω για την κριτικη μου...

Επισκεψη το περασμενο Σαββατο για να δω τη Μαρια Αλεξανδρου, καθως ειχα ψηθει απο καιρο απ' τις ταινιες της κ τις φωτο της στο φορουμ κ το fb... Η εισοδος ειχε 10 ευρω, αλλα εδωσα 20ευρω κ μαλλον ξεχαστηκα κ δεν πηρα τα ρεστα, καθως μετα δεν το βρισκα το 10ευρω πουθενα..!
Ο χωρος πολυ μετριος για τα γουστα μου, παρακμιακο θα τον χαρακτηριζα, κι η μουσικη αθλια με σκυλοτραγουδα την περισσοτερη ωρα... Κατω του μετριου κι η εμφανιση των περισσοτερων κοριτσιων... Μονο μια ψηλη ξανθια ρωσιδα με βυζαρες προσεξα, που μου θυμισε την Αντριανα απ' τις βιλες, την οποια κερασα μετα κι ενα ποτο, αλλα εκανα μαλακια γιατι ηταν φουλ κρυοκωλη, κ μια γλυκουλα μελαχροινουλα επισης με σχετικα μεγαλο στηθος, αλλα φυσικο, τη Βαλερια...

Αλλα εγω ειχα παει για να δω τη μουναρα την Αλεξανδρου κ για κανενα αλλο λογο.. Να μην τα πολυλογω.. Βγηκε 3 φορες στην πιστα.. Τη μια εκανε live sex με τον μαυρουλη τον χορευτη που φορουσε πλαστικο πουτσο..! Την αλλη τραγουδησε ενα τραγουδι κ μετα επαιξε με το δονητη της, κ την τριτη εκανε ενα λεσβιακο με μια ξανθια..
Καλο το σωου, αλλα εκει που μουν στο μπαρ ημουν μακρια κ δεν εβλεπα καλα..

Τεσπα, στο τελος το δωσα το 50αρι για να κανω πριβε χωρο μαζι της, γιατι αλλιως θ' αναρωτιομουν πως θα 'ταν αν δεν το κανα.. Οι βαθμολογιες που εβαλα για την εμφανιση κ τον χορο, αναφερονται στην Μαρια κ μονο.. Για την εμφανιση δε νομιζω να χρειαζεται να πω κατι.. Ολοι την ξερετε.. Οποιος εχει ματια βλεπει..
Οσο για τον πριβε χορο νομιζω οτι ηταν οπως πρεπει κ τα εδωσε ολα.. Δυστυχως ομως ο χωρος ηταν τελειως θεοσκοτεινος κι αυτο ηταν μεγαλη αδικια, να 'χεις τετοια γυναικαρα μπροστα σου κ να μη βλεπεις τη μυτη σου..!
Τωρα το αν αξιζει να δωσεις 50 ευρω για 5 λεπτα χουφτωματος, τι να πω... Αυτο ειναι υποκειμενικο..
Σαν προκαταρκτικο καλο ειναι, αλλα μενεις με τη γλυκα, κ δεν εχει γλυκο μετα..
Απ' την αλλη, στα στουντιο κ στα σιτυτουρ δεν εχεις τετοιον πριβε χωρο για προκαταρκτικο..
Τεσπα, η αληθεια ειναι οτι τα 80 ευρω που εδωσα συνολικα για να παρω ματι κ να χαϊδεψω την Αλεξανδρου ειναι αρκετα, οπως κ να το κανουμε..! Για μενα τυχεροι οσοι προλαβαν κ την εφαγαν οσο εκανε βιζιτες..!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2015
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
454
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2015
παπαρια τυχεροι....και σαν βυζιτες ως λυδια που ητανε στα 170 κομοδινο ητανε...δεν αξιζε να πας πανω απο μια φορα μαζι της
K
Kapsonis19891989
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1