Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδάκι Παρασκευής, και πριν την έξοδο είπα να κάνω μια επίσκεψη στην περιοχή. Προς μεγάλη έκπληξη είδα το φως στον όροφο αναμένο, μετά από αρκετές ημέρες, μαι και η Αλίκη που βρισκόταν εκεί το τελευταίο διάστημα έχει μετακομίσει στο Νο19.

Ανέβηκα τα σκαλιά και την πόρτα άνοιξε η γνωστή τσατσά, που βάζοντας με στο σαλόνι, μου ανακοίνωσε την επιστροφή της Χριστίνας, η οποία είναι και η ιδιοκτήτρια του οίκου.

Την Χριστίνα την πρωτοεπισκέφτηκα στα μέσα της δεκαετίας του 90, και τότε ήταν στην προ-μιλφ ηλικία, οπότε τώρα έχει μπει στην γκιλφ. Παρ'ολα αυτά, κρατιέται άριστα, τα 3αρια φυσικά βυζιά είναι σε πολύ καλή κατάσταση, και το υπόλοιπο σώμα ανήκει σε μια γυναίκα που σίγουρα βάζει τα γυαλιά στη μεγάλη πλειοψηφία των γυναικών της ηλικίας της. Κοντούλα, τσαχπίνα, και πολύ καυλιάρα.

Μια και δεν την είχα δει στον παράδρομο τουλάχιστον 3-4 χρόνια, είπα να μπω, για να δω αν συνεχίζονται οι πολύ καλές υπηρεσίες που πρόσφερε παλιότερα. Έτσι έδωσα το 30αρι, και μπήκα στο άνετο δωμάτιο, με επαρκή φωτισμό, AC να ρυθμίζει την θερμοκρασία και καθρέπτες γύρω από το κρεβάτι.

2-3 λεπτά μετά, ήρθε η Χριστίνα, και βγάζοντας τα εσώρουχα της ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου. Αμέσως έπιασε δουλειά τόσο με το χέρι της που ήρθε στην επίχαμη περιοχή, όσο και την γλώσσα της που άρχισε από τα αυτιά μου, και κατέβαινε προς τα κάτω. Έδωσε και μερικά φιλάκια στο στόμα, χωρίς όμως γλώσσα. Πέρασε από το στήθος, τα πλευρά, μέχρι που κατέληξε να γλύφει τα @@, και να περνάει την γλώσσα της σε όλο τον κορπό της πούτσας. Επικεντρώθηκε για μερικά λεπτά στο κεφαλι, με αρκετό σάλιο, και ωραία περιποίηση. Όλη αυτή την ώρα με άφηνε να παίζω το μουνάκι της, το οποίο άρχισε να υγραίνεται, και αυτή άρχισε να ανασαίνει με δυσκολία. Την ξάπλωσα και άρχισα να την γλύφω με μανία, παίζοντας την ίδια ώρα το στήθος της. Η ανάσα της είχε βαρύνει ακόμα παραπάνω, και με τα δάκτυλα της με οδηγούσε να της γλείψω την κλειτορίδα ακόμα πιό έντονα. Με μια γρήγορη κίνηση μου φόρεσε προφυλακτικό, και με τράβηξε πάνω της σφίγγοντας με δυνατά. Την σφυροκόπησα αρκετά, και της ζήτησα να έρθει από πάνω μου, για να μπορώ να χαζευω τις βυζαρες της. Με καβάλησε δίνοντας ένα ωραίο ρυθμό με βαθιά καθήσματα. Για να έρθει το τέλος, γυρίσαμε σε πισωκολλητό, όπου δέχθηκε τα χαστουκάκια της χωρίς καμία διαμαρτυρία, και έντονο σφυροκόπημα χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου. Μετά το τέλος, ήρθε στον νιπτήρα όπου με έπλυνε, και όταν την ευχαρίστησα, μου είπε ότι η ευχαρίστηση ήταν αμοιβαία.

Μια και είχε πολύ καιρό να εργασθεί, είχε ξεκινήσει μέχρι τις 16.00 το απόγευμα, και τώρα μέχρι τις 22.00 μέχρι να μπει ξανά στον ρυθμό. Απο ότι είπε, αποφεύγει να παίρνει πιτσιρικάδες, και διώχνει αμέσως όλους τους ξένους. Έχει ένα πελατολόγιο που μπορεί να την συντηρεί, και να νιώθει πραγματικά σαν να γαμάει μια φίλη από τα παλιά.

Συνολικά στο δωμάτιο με την Χριστίνα έμεινα περίπου 20-25 λεπτά.

Φυσικά δεν είναι και ότι ομορφότερο μπορεί να συνατήσει κανείς στην περιοχή, και για τους μοντελοπιπινοκυνηγούς βρίσκεται φυσικά εκτός πεδίου βολής. Αλλά για αυτόν που αναζητά την συνεύρεση απαλαγμένος από το αίσθημα της ξεπέτας, η Χριστίνα μπορεί να δώσει πολλά περισσότερα από πολλά τσουτσέκια του παράδρομου.

Για να θεωρηθεί στανταράκι δεν είναι ευκολο, μια και προσωπικά θέλω να τρώω και φρέσκο κρέας, αντί μόνο για ζυγούρι Γερο-μύστης (google it), αλλά σίγουρα θα πάρει και άλλες επισκέψεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.738
Πόντοι:
2.916
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2015
Χριστιναρα η Αρχοντογυναικα.Οταν ζουσα Χανια ημουνα μονιμος στον οικο της.Ακομα και οταν εφυγε και παραχωρησε την θεση της στην Αλικη ππηγαινα συχνα μπας και την συναντησω ξανα.Για εμενα ηταν το απολυτο standar και δεν την αλλαζα.Πραγματικα αξιζει τα λεφτα της.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1