Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καταθεση του κολητου μου, τον ενημερωσα οτι πριν μπει μεσα να μην παρει καθολου ''καλαθι'', οτι η κολελα δεν κανει, αν και την ειχα και εγω στην fucklist, γραφω μπας και σωσουμε κανα συναθλητη απο την φωλα που λεγετε Μπαρμπαρα, αν και οι παρακατω κριτικρες αντικατοπτριζουν την πραγματικη εικονα.

Ο χωρος αποτελειτε απο 3 ξυλινα σπιτακια με ωραια εξωτερικη διαμορφωση, απο εξω ειναι και παρκαρησμενο και το rx8 που το βαλανε για κληρωση μπας και το ξεφορτωθει ο πικραμενος που το εχει. Σιγα μην το κληρωσουνε... Μεσα το στουντιακι το σαλονακι μεγαλο, με 2 καναπεδες που γεμιζουν αμεσως με 2 παρεες, ο τσατσος ευγενικος σε ολα, πιεσε για παραπανω λεφτα τυπου χαλαρο και μαλακιες, η κοπελα η Μπαρμπαρα ξανθια ψιλη γυρω στα 25 την εκοψα, μουναρος, προσωπο πολυ ομορφο, βυζακι φυσικο μικρο στητο, και κωλαρα κολαση, ποδαρες.

Μεσα στο δωματιο η κοπελα η συμετοχη της ηταν -10, επιδερμιδα μεταξενια, το βυζακι μικρο, το μουνι ξεχειλωμενο με σχετικα μεγαλα ανοιχτα μουνοχειλα, υπερχιλισμενο απο βαζελινη να μην καταλαβαινει κανεις τιποτα, κατευθειαν καποτα χωρις προκαταρτικα, πιπα χαλια, να γλυψει αρχιδια αρνηθηκε και γενικα ειχε μια σταση αρνητικη σε οτι ζητουσε, στο γαμισι ηταν αυτο που λεει ο τιτλος, κλινικα νεκρη, μονο που ανεπνεε, κινηση μηδεν ακομα και στα 4αρα δεν εβγαλε αχνα, καινουριες εμπειριες μετα των νεκροφιλικων καταστασεων.!!!! Ναι! για οσους γουσταρουν προτεινετε και για sleep attack, πιστευω αν της ζητησετε να κλησει τα ματια δεν θα το αρνηθει.!! Ναι! το καλο που αναφερθει ειναι οτι καθετε στο δωματιο αρκετα, μεχρι να χυσει ο πελατης, στην περιπτωση του φιλου μου δεν τα καταφερε ουτε και με πεομαλαξη, μαλλον η κοπελα νωμιζει οτι με το που θα την δουν τα χυσια θα βγουν μερα απο τον πουτσο ποταμια...Κεφάλι σε τοίχο!

Δυστηχως η εμφανηση δεν συμβαδιζει με την αποδοση, και ο κανονας οτι μια μουναρα μπορει να μην σου τον σηκωσει, αλλα να στον ριξει στον αδη ειναι κανονας, πολλοι συναθλητες που δεν γνωριζουν το σαιτ θα την πατησουν, αλλοι θα την πατησουν εσκεμενα, εγω πχ ηξερα οτι ειναι φριτεζα η κοπελα και θα περνουσα χτες βραδυ μαζι της. Κριμα γιατι εμφανησιακα ειναι 10αρι...κριμα για το μαγαζι που σαν χωρος με 3 σπιτακια ειχε μεν αυτη την μουναρα στο ενα σπιτι αλλα στα αλλα 2 οι κοπελες εμφανησιακα ηταν κατω του μετριου, αν εξαιρεσεις την μια την Αντζελα την αλογοκουνηστρα που εχει σχετικα θετικα σχολια. Ας ελπισουμε οτι θα αλαξει η κατασταση και δεν θα ειναι αλλος ενας χωρος της σειρας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπαρμπαρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.276
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kokobikos30

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2015
"για οσους γουσταρουν προτεινετε και για sleep attack, πιστευω αν της ζητησετε να κλησει τα ματια δεν θα το αρνηθει.!! "
χα χα χα εγραψες παλι παίχτη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1