Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για την Χριστίνα διάβαζα καιρό και αποφάσισα κάποια στιγμή να την συναντήσω κάπου στο τέλος του 2013-η ημερομηνία ενδεικτική-στο σπίτι μου.Λίγο επιφυλακτική στο τηλεφώνημα για την διεξαγωγή του αγώνα(σπίτι μου)αλλά όλα κομπλέ!Η επιλογή για το ματσάκι έγινε λόγω κριτικών και τιμής!ήρθε στην ώρα της και με το που μπαίνει μέσα τρώω μια μικρή ήττα γιατί διάβαζα με λίγα κιλά παραπάνω αλλά δεν την περίμενα έτσι.λόγω καύλας και καλοπιστίας είπα να δοκιμάσω και βλέπουμε.ευτυχώς που το έκανα!η κοπέλα μπορεί να χάνει(για κάποιους...σαν κι εμένα)στα παραπάνω κιλά αλλά σε κερδίζει στο service!ήταν δυναμίτης!!!απίστευτη πίπα,βαθειά με σαλάκια και με μαεστρία!τα έκανε όλα με πολλή όρεξη...και ειδικά το anal που είναι η αδυναμία μου!!!2 φορές ο αγώνας μας και αποζημιώθηκα για τις αρχικές αρνητικές σκέψεις λόγω παραπανίσιων κιλών!!!Η κοπέλα είναι σοβαρή,μπορείς να μιλήσεις άνετα μαζί της για οποιοδήποτε θέμα και δεν κοιτάει καθόλου να σου φάει χρόνο!χαλαράάάά να περάσουμε και οι δύο καλά!!!τώρα αν θα την ξανασυναντούσα ...λίγο δύσκολο...αλλά προτείνεται αβίαστα,αβάδιστα,εύκολα σε όσους θέλουν να μην πετάξουν τα λεφτά τους,σε όσους θέλουν φούλ πρόγραμμα με μια κοπέλα με παραπανίσια κιλά!Να είσαι πάντα καλά Χριστινάκι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
djnet71
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
576
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, doc_lin

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2014
μοσχαροπηδηματα..
06 Φεβρουαρίου, 2014
που μπορουμε να τη βρουμε?κανενα τηλ?
06 Φεβρουαρίου, 2014
αδερφε +1 απο μενα, αλλα πολυ παρταλι η γκομενα απο οτι βλεπω στις φωτο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3