Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 91 10
Sex Studio 165205
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λένε η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται....Κάποιες φορές και το καλό βράδυ....Το βράδυ Παρασκευής μου ξεκίνησε παρακολουθώντας στο ΟΑΚΑ τον Παναθηναϊκό να διαλύει την Εφές δημιουργώντας μου μια απίστευτη ψυχική ευφορία. Τηλέφωνο στη συνέχεια με τον cheyenne και κανόνισμα για ποτάκι στο ΧBar....Κόσμος πολύς, γυναίκες πολλές, η διάθεση είχε φθάσει ταβάνι....

Ξέροντας ότι στο συγκεκριμένο στούντιο δουλεύει η Ξένια, μετά από κάποια ώρα σηκώθηκα με τον Ινδιάνο και κατευθυνθήκαμε προς τα εδώ. Για καλή μου τύχη η Ξένια ήταν ελεύθερη και έτσι πλήρωσα 60 ευρώ για πρόγραμμα 69 και κατευθύνθηκα στο δωμάτιο. Για όσους δε γνωρίζουν την Ξένια, είναι ξανθιά με μακριά μαλλιά, έχει πολύ όμορφο πρόσωπο, με πολύ εκφραστικά και "γατίσια" μάτια, φυσικό στήθος 3άρι και όμορφη περιφέρεια σφιχτή και καλοσχηματισμένη. όμορφα πόδια καλλίγραμμα και ωραία πατουσάκια με μαύρο πεντικιούρ....

Το δωμάτιο μικρό, με αρκετό φως, τεράστια ντουζιέρα, σφραγισμένη πετσετούλα και ηχείο μέσα όπου έπαιζε ωραία μουσική....Φρεσκάρισμα και μικρή αναμονή μέχρι να έρθει και η Ξένια. Μετά από λίγα λεπτά ήρθε δίπλα μου με τα άσπρα εσώρουχά της και για να σπάσει ο πάγος μιλήσαμε λιγάκι, πολύ ευδιάθετη μέχρι που μου ζήτησε να κάνει ένα μπανάκι να φρεσκαριστεί....

Ξεκίνημα με ωραία χάδια, φιλιά, σε όλο της το κορμί, πολύ απαλή επιδερμίδα, μοσχομύριζε, το στήθος της καταπληκτικό, με ωραίες ρόγες. Αρκετή περιποίηση στο περιποιημένο αιδοίο της με αληθοφανείς αναστεναγμούς από μέρους της, με ωραία συμμετοχή με κλειστά μάτια, πιάνοντας το κεφάλι μου και οδηγώντας το όπως εκείνη ήθελε....Σειρά για τη δική της περιποίηση με πολύ καλό καραμέλωμα στα @@ για αρκετή ώρα, με λάγνες ματιές προς το μέρος μου κάτι που με έφτιαξε ακόμα περισσότερο. Ωραία δαγκώματα, τραβήγματα...στη συνέχεια την γύρισα σε 69 όπου συνέχισε την περιποίηση και εγώ παράλληλα είχα την ευκαιρία να ξανανιώσω το όμορφο αιδοίο της. Πέρασμα προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού της με βαθιές διεισδύσεις στο στόμα της, κοπανήματα στη γλώσσα της, αρκετό σάλιο και ωραίο και όσο χρειάζεται dirty talking....Διάλειμμα για να περιποιηθώ τα όμορφα πατουσάκια της κάτι που έδειξε να το απολαμβάνει και η ίδια, πήρε πρωτοβουλία για footjob την οποία την έκανε πολύ ωραία...

Ξεκίνημα της κυρίως δράσης με ιεραποστολικό σε διάφορες παραλλαγές, με τα πατουσάκια της πάντα σε επίκαιρη θέση, πόδια ανοιχτά, κλειστά, στο πλάι.Δε δυσανασχέτησε πουθενά, συμμετείχε ενεργά ενώ πέσανε και κάποια πεταχτά φιλάκια. Συνέχεια μου μίλαγε, μου έδινε να καταλάβω ότι ήταν 100% μαζί μου και το "ζούσε". Αλλαγή σε cowgirl με εκείνη να έχει φέρει το στήθος της στο στόμα μου και εγώ να μη χορταίνω να το απολαμβάνω. Ωραίος αργός ρυθμός, τα κορμιά μας ενωμένα και η ευχαρίστηση στο κόκκινο. Γύρισμα στα 4, όπου με την Ξένια αυτή η στάση είναι υπέροχη μιας και διαθέτει όπως είπα σούπερ κωλαράκο και σφιχτό. Πέσανε και κάποια χαστουκάκια τα οποία με παρότρυνσή της δυνάμωσαν...Καλή διείσδυση και ωραίος ρυθμός....Ξανά γύρισμα σε ιεραποστολικό με τα όμορφα πατουσάκια της ακουμπισμένα στο στήθος μου και αργότερα πίσω προς το κεφάλι της, με έντονη καμάρα και ενωμένα τα πόδια της μπροστά στο πρόσωπό μου ένιωσα το τέλος να πλησιάζει μετά από τόση ώρα και μη θέλοντας να διακόψω, συνέχισα σε αμείωτο ρυθμό μέχρι που μέσα σε απίστευτη ευχαρίστηση και ηδονή με βρήκε το τέλος γερμένο πάνω στο σώμα της Ξένιας....Αφού ξαναβρήκαμε τις αναπνοές μας, κάναμε μαζί μπανάκι, σαπουνιστήκαμε, κάτι που το ευχαρίστηθηκα ιδιαίτερα μιας και επέτεινε την ευχαρίστηση και είχαμε την ευκαιρία για πιο ήρεμη κουβέντα, χαιρετηθήκαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας....

Αυτή τη συνάντηση θα τη θυμάμαι για καιρό, σίγουρα θα επαναληφθεί μιας και πλέον η Ξένια θα συγκαταλέγεται στα στανταράκια μου. Μια κοπέλα πολύ όμορφη, με ωραίο, θηλυκό κορμί, πολύ καλές υπηρεσίες, χωρίς βιασύνες και με συμμετοχή που αγγίζει το άριστα....

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού