Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824069
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μιας που κανένας δεν γράφει για την Βέρα, είπα να κάνω μόνος μου μια αυτοψία . . ..

Όταν εμφανίστηκε στο σαλόνι και αντίκρισα αυτό το αδύνατο-γυμνασμένο κορμί με το πεταχτό αψεγάδιαστο κολαράκι, δεν κρατήθηκα.
Δίνω το εισιτήριο και βουρ στα άνωθεν δωμάτια.

Έρχεται σε λιγάκι και το τσαχπινάκι. Στο πρόσωπο χάνει λίγο, αλλά έχει μια άγρια ομορφιά.
Στήθος Νο 0.5 , αλλά εμένα δεν με χαλάει ιδιαίτερα. Η κοπέλα είναι (σχεδόν) φέτες.
Είναι για αυτούς που τους αρέσουν τα αδύνατα γυμνασμένα μωρά, αν και το θέλει η ίδια να πάρει μερικά κιλάκια.

Ήρθε και ξάπλωσε ναζιάρικα κάθετα πάνω μου, αρχίζοντας τα φιλάκια στο σώμα μου και φυσικά δίνοντάς μου την δυνατότητα να ανταποδώσω τα προκαταρκτικά στην πλάτη, πλευρά και κωλαράκι της. Αφού της αφαίρεσα το σουτιέν, την ξαπλώνω και αρχίζω να εξερευνώ κάθε πτυχή του σωματός της, ενώ εκείνη μούγκριζε αισθησιακά.
Έχει ένα ωραίο , άτριχο νεανικό νινάκι και σφριγηλό ποπάκι. Μετά, με αρχίζει σε ένα δυνατό τρομπόνι. Δεν κράτησε πολύ, αφού ήθελα πολύ να μπώ μέσα της.
Μετά από λίγο ιεραποστολικό, όπου ήταν στενή, την γύρισα στα 4, όπου μια το στήσιμο της, μια η θέα του κώλου, μια η θέα από το καθρέπτη που κοιτιόμασταν , με έκαναν να παραδώσω σπέρμα.

Με ευχαρίστησε και με αποχαιρέτησε.

Είναι μια πρόσχαρη κοπελίτσα, χαμογελαστή, μιλάει αρκετά ώστε να σπάσει ο πάγος και σου βγάζει κάτι το "αγριοναζιάρικο".

Θα ξανατιμηθεί στο μέλλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Βέρα
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού