Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία ειναι ενδεικτική και οχι πραγματική γιατί ειμαι της νοοτροπίας να μην καρφώνομαι ώστε να τυγχάνω ιδιαίτερης μεταχείρισης και να ειμαι οσο το δυνατόν πιο αντικειμενικός.
Το μωρό αυτό λοιπόν,ειναι οπως προείπα μια όαση δροσιάς στο ξερό(απο πουτανικής αποψης)και ανυδρο τοπίο του Ηρακλείου της Κρήτης.Θέλω να ειμαι ειλικρινής,μιλάω παντα για το Ηράκλειο γιατί δεν έχω ψαχτεί καθόλου στους άλλους νομούς και δεν θα αναφερθώ στην μουνοθύελλα του καλοκαιριού με τις τουρίστριες.
Το κορίτσι λοιπόν αυτό,αποψη μου,τα τιμάει τα λεφτά που δίνουμε,γι' αυτο και όποτε εχω πάει και εχει βάρδια περιμένω στο δωμάτιο απο 10 λεπτά εως μισάωρο.Απο εμφάνιση προτείνεται στους πιπινολάτρεις των μοντελέ κοριτσιών,είναι αδύνατη,ψηλή,ξανθιά με ωραίες ματάρες και το κλασσικό πρόσωπο με τα σλάβικα χαρακτηριστικά.Ρ20 λοιπόν,με καλό social time,γλύψιμο στα @ρχίδι@,πίπα(με δεν κάνει άνευ)βαθιά και υγρή χωρίς καθόλου χέρι,με το τρομερό πατούρι της(δεν την δίνει)στραμένο προς τα μένα και ορθάνοιχτο για εξερεύνησηΓλώσσα.Μόλις τουμπάνιασε ο μικρός ανέβηκε απο μόνη της επάνω μου και έγινε το σώσε.Δεν φωνάζει,βγάζει αναστεναγμούς ηδονής,τέτοιους που να σε φτιάχνει.Υπομονετική,αλλάξαμε τρείς στάσεις,αδιαμαρτύρητα και έκανε ακριβώς αυτά που ήθελα.Φιλάκια στο σώμα,επαιζε με τα βυζάκια της(2αράκια)για να με φτιάξει.Πολύ GFE κατάσταση,εν κατακλείδι,απόλαυσα υπηρεσίες στούντιο Αθήνας με 35 ευρώ ΈρωταςΈρωτας .Μακάρι να ήταν όλες έτσι,μπράβο στο κορίτσι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2013
kavliaris
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
276
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Doctor T

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού