Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειπα να μπω στο σπιτακι από περιεργεια περισσοτερο για να δω τι παιζει και ειδα ξανα τη σονια,καλο σωματακι αλλα εμφανιση παρομοια με ολες αυτές τις τσιγγανορουμανες(ιταλιδα μου ειπε οτι ειναι) που βλεπω στη φυλης με το αξιοπρεπες σωματακι.Και ενώ ημουν ετοιμος να φυγω ερχεται με πλησιαζει,παλι δεν θα μπαινα,μεχρι τη στιγμη που βαζει το χερι μου στα οπισθια της τα οποια καλυπτε ένα λευκο εσωρουχο-φουστιτσα.Εκει ξαφνικα το εργο αλλαξε,το χερι σαν να ολισθησε στον γλουτο της,μια επιδερμιδα μεταξενια και ένα κωλαρακι λειο και ολοστρογγυλο,φοβερη αισθηση στην αφη.Εκει εδωσα αμεσως το εικοσαρικο και μπηκα μεσα για να ερθει και η ιδια μετα από λιγα λεπτα.Αφου ξεγυμνωθηκε τελειως το θεαμα ηταν πολύ καλυτερο από αυτό που φανταζομουν αλλα και που περιμενα,ωραιο σωμα και το κυριοτερο ωραια αισθηση, σαν περιγραμμα,σαν αισθηση όταν το αγγιζεις.Μετα από το σχετικο χαμουρεμα από μερους μου κατευθειαν προφυλακτικο και εισοδο με ιεραποστολικο,δεν ηταν ασχημα και κατοπιν στον τοιχο ορθια μ εμενα από πισω της,την ειχα φανταστει αυτή τη σκηνη από το σαλονι όταν τη χουφτωσα.Ενω δεχτηκε και πηγαμε στον τοιχο δεν μου κατσε πολύ αλλα ελαχιστα και τελικα πηγαμε στο κρεβατι πισωκολλητα με αυτη στο κρεβατι και μενα στα ορθια.Αυτη η σταση είναι και το δυνατο της σημειο οπου ειχε ωραια στησιματα και καλυτερη ακομη συμμετοχη.Συμπερασματικα είναι μια κοπελα για γρηγορα και δυνατα τελειωματα και όχι για χαλαρες και μακρας διαρκειας συνευρεσεις, όπως τα περισσοτερα πιπινια αυτης της αλυσιδας 84-86 αλλωστε.Αν αισθανομουνα ότι είναι για πιο μακρας διαρκειας πηδημα θα ηταν μια πολύ καλη επιλογη,συνηθως όμως τα κοριτσια αυτης της αλυσιδας που περιεγραψα παραπανω μου δινουν την εντυπωση ότι ενδιαφερονται να περασουν καλα σημερα…και όχι και αυριο με τον ιδιο πελατη.Και μια σκεψη που μου καρφωθηκε μετα στο μυαλο για αυτά τα κοριτσια των συντομων αλλα δυνατων οφειλω να ομολογησω εκτονωσεων.,τα εικοσι ευρω είναι πολλα αλλα για δεκαπεντε ευρω μιας που το συζηταμε θα ηταν vfm.Kαι επειδη ο μωαμεθ δεν παει στο βουνο αλλα το βουνο στο μωαμεθ την επομενη φορα και οποτε βλεπω τετοια κοριτσια θα ζηταω από μονος μου να μπω αλλα με δεκαπεντε ευρω και οποτε ακουω αρνητικη απαντηση θα φευγω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού