Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 75 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
μικρη καταδρομικη πριν λιγο στον μυλο και ενω η σαρα δουλευε και την ειδα, κατι με χαλασε εμφανισιακα και δεν περασα και ειδα και την κατερινα την ουγγαρεζα στην κεφαλληνιας....αν και γνωστης των κακων κριτικων ειπα να σχηματισω προσωπικη αποψη επι του θεματος και αποφασισα να περασω ορμωμενος και απο επιθυμια να φαω κουλουρι και μαλιστα απο πιπινι

Καμια σχεση αυτη η κατερινα για να ξεκαθαριζουμε ,με την αλλη κατερινα την και καλα ελληνιδα του τσιρκου που ειχα παρει....πιπινι αλα μερσυ,ουγγαρεζα,ψηλη ξανθια-ανταυγειες καστανες ,βυζαρες τεραστιες φυσικες....σαλοναρεται με μαστιχα και υφος ζαμανφου

Τα κανει ολα απο προγραμματα μεχρι πρωκτικο,εγω πηρα πρωκτικο με γλειψιμο στα 100 ευρω.... αλλα.... δεν αφηνει γλειψιμο στις βυζαρες και τις ρωγες,πολυ σπασαρχιδω και καθαρη ξεπετα,μηδεν προκαταρκτικα.....οχι και υποδειγμα καθαριοτητας στην επιμαχη περιοχη μην βαζεις δαχτυλο,μην σαλιωνεις μου σπασε τα αρχιδια.....πιπα καλη αλλα αρχιδια δεν γλειφει επουδενι....πολυ τυπικοτης γενικα και θελει να τα κανει ολα με τον δικο της ρυθμο...ακομα και την διεισδυση απο πισω ηθελε μονη της να την ελεγξει σε βαθος λες και ο πουτσος μου εχει τηλεκοντρολ να σηκωνεται και να μενει σταθερος στην στυση του ετσι απο φυσικου του χωρις να καυλωσεις...ας οψεται η επιθυμια μου για κουλουρι θεσσαλονικης το οποιο πληρωσα ακριβα,κατα τα αλλα δεν αξιζε...παντως το μονο θετικο οτι εχει σφιχτο ωραιο κωλοτρυπιδι που το εσκισα δυνατα και της εριξα και μια φαπα στα κωλομαγουλα απο αχτι για την υπολοιπη ξεπετοσυμπεριφορα και γενικα δειχνει να αρεσκεται στο πρωκτικο και δεν βαρυγκομα....

φυσικα δεν την συστηνω σε κανεναν εκτος αποπ πολυ μανιακους πιπινοφαγους που θελουν να γαμησουν κωλο με το στανιο και σε βυζολατρες αν αρκεστουν στο ματι μονο....απο μενα αλλη ευκαιρια δεν θα εχει.....μαυρο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2011
Εύγε! Την συγκεκριμένη έπρεπε να την σαπίσεις στα σκαμπίλια με κόκκινο πωπω να την άφηνες. Ουστ... μακριά!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1