Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα από αρκετο καιρο που ηθελα να μπω για πρωτη φορα με τη στελλα, και ποτε εβρισκα κατι που μου αρεσε περισσοτερο,ποτε η αναποφασιστικοτητα μου,τελικα σημερα επιτελους πραγματοποιησα αυτή μου την επιθυμια.Αποκλειστικο κινητρο για μενα ηταν πραγματι το πολύ καλο κορμι της και ανασταλτικος παραγοντας το καπως ψυχρο προσωπο..Η διαισθηση μου ελεγε ότι δεν θα είναι τοσο καλη οσο λενε ενώ και ο φιλος μου o hardcoras ενισχυσε με τη γνωμη του αυτές τις επιφυλαξεις μου.Βγαινοντας στο σαλονι τη ρωτησα κατ ιδιαν αν θα μπορουσα να την παρω ορθια στο τοιχο με μενα από πισω της και ένα δειλο αλλα γλυκο χαμογελο αναιρεσε τελειως τις επιφυλαξεις.Στο δωματιο ξεκινησαμε με καποια χαδια στα ορθια και κατοπιν καθησα στο κρεβατι χωρις να ξαπλωσω.Η πρωτη καλη κινηση ηταν να βαλει το προφυλακτικο και να ξεκινησει το στοματικο με αυτή στο εδαφος και γονατισμενη.Κατοπιν και αφου μου αρεσε αυτή η κινηση στον τοιχο και ορθια όπως ειχαμε συνεννοηθει.Σε αυτή τη σταση και μπαινοντας μεσα της με το καλημερα μου φανηκε ότι της αρεσε αυτή μου η ιδεα,προφανως θα ηταν κατι εξω απ τα συνηθισμενα και αφου χρειαστηκε να περασουν δυο λεπτα ειχαμε τις πρωτες φωνουλες..εκει μειναμε για αρκετα λεπτα,εχει ωραιο κορμι και η θεα είναι ωραια ειτε απ ευθειας βλεποντας τον πολύ ωραιο πισινο της,ειτε από τον καθρεφτη.Στη συνεχεια στο κρεβατι για να δουμε τι παιζει εκει..ιεραποστολικα πολύ καλα επισης,η κοπελα εκανε κινησεις και γενικα συμετειχε,κατοπιν πλαγιαστα.Πριν μπω μεσα της πλαγια της ζητησα λιγα δευτερολεπτα για να κοντρολαρω τη καβλα μου καθως ημουν ετοιμος να χυσω,και ετσι ξεκινησα να γλυφω το στηθος της.Το μωρο εδωσε ρεστα καθως το κατανοησε πληρως κα με αφησε για λιγο να γλειφω το στηθος της και να χαιδευω το κορμι της,με αυτή τη κινηση ηδη με ειχε κερδισει..πλαγιαστα λοιπον στη συνεχεια εξισου καλα και κατοπιν παλι στο τοιχο ορθια οπου εκει που αρχισαμε εκει και τελειωσαμε.Μια συναντηση σιγουρα πανω από το μεσο ορο,δεν το μετανοιωσα καθολου,το κοριτσι ηταν αψογο και από κει και περα θα δουμε,ο χρονος θα δειξει αν θα τη βλεπω σε πιο σταθερη βαση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2011
Αν θα μπορουσα να συμπληρωσω κατι οχι περιγραφικα αλλα επι της ουσιας θα ελεγα οτι η συναντηση εμοιαζε με αυτη που κανεις ερωτα για πρωτη φορα με μια κοπελα που εχεις γνωρισει και εχεις βαλει στο ματι..Και που την πρωτη φορα που θα βρεθειτε μαζι ειναι λιγο σοβαρη,λιγο διστακτικη,δεν ειναι πουτανα αλλα δεν ειναι και απειρη η΄ψυχρη,της αρεσει και υπαρχουν στιγμες που στο δειχνει
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1