Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 84 10
Στριπτιτζάδικα 173973
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
3.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
4.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
3.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά την "παράνοια" του legend , ήρθαμε σε μία άλλη παράνοια του γκόλντεν......και εντάξει δεν έχει καμία σχέση με το πρώην ρασπούτιν....αλλά για άλλους λόγους νομίζω ότι δεν θα ξαναπατήσω για πολύ καιρό αν και έχει 4-5 γυναικάκια που αξίζουν....είναι όμως το μόνο!!!!!! όλα τα άλλα είναι μείον.....πολλή γυφτιά, πολλοί νεοκάγκουρες που αν μπορούσαν θα ερχόντουσαν μόνο με το βρακί τους για σαββατιάτικη έξοδο και άλλα όμορφα....οι καναπέδες στο μαύρο τους το χάλι.....μια λαοθάλασσα σάββατο βράδυ γενικά!!!!!! θα μου πείς δεν τα ήξερες ρε πάλιουρα/??? μωρέ φυσικά και τα ήξερα θα απαντήσω αλλά αυτή την φορά ήταν ότι χειρότερο ποιοτικά έχω συναντήσει εκεί ....κάτω(λόγω υπογείου). Το μόνο θετικό ας το πούμε....είναι ότι έχει έρθει ένα νέο σερβάκι....όλα τα λεφτά!!!!!!!! μιλάμε για κορμάρα με κώλο που κοιτάει τον ΘΕΟ!!!!!!! Φοράει γυαλάκια μυωπίας κιόλας!!!!!!!! δεν χτυπιέται σε 80αρια πριβέ....μην δοκιμάσετε!!!!!!!!!! αλλά είναι αλήτικο μωρό με φοβερό σώμα!!!!!!!! κατα τα άλλα τα ίδια και τα ίδια.....γενικά ήταν ένα ξενύχτι ταλαιπωρίας χωρίς νόημα όπως τα περισσότερα άλλωστε τα τελευταία χρόνια που διαβιούμε...στα πλην η απουσία της εβελίνας.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2024
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
7.403
Πόντοι:
4.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Pan(2), mysterious, paparoupas και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2024
Γειά σου φίλε μου ελπίζω να είσαι καλά.Το μαγαζι έχει πολυ καλά μουνιά καλο ποτό και γενικα περνάς καλά.Αν σε νοιάζει όλο το περιτυλιγμα και οι πελάτες που συχνάζουν εκεί αν είναι κάγκουρες ή κυριλέ υπαρχουν στριπ στη συγγρου που μπορείς να πληρώσεις διπλα και τριπλα για το ιδιο προιον.Εμεις που γουστάρουμε value for money γυναικεία ομορφιά γουστάρουμε μπουρναζι.Οι υπόλοιποι μπορουν να πανε αλκατραζ κτλ
review reaction 1 bixterious
13 Μαΐου, 2024
για πες και ποιές προτιμάς για....σοβαρό πριβέ???εκτός εβελίνας....
14 Μαΐου, 2024
Τι είσοδο έχει ;
14 Μαΐου, 2024
Παλιομεσιέ μου από τα άδυτα της Καλλιρόης στα καταγώγια Μπουρναζίου.... Με πήγε πρόπερσι φίλος που ΄έχει τα κονέ εκεί και ζορίστηκα. Ωραία μωρά δε λέω.. Επιθετικό φουλ pressing και επίπεδο ότι νά'ναι... Το (μαύρο) χρήμα όμως ρέει άφθονο....
review reaction 1 Bartender 74
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4