Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στην Αννα την βυζαρου οπου εχω ακουσει και εχω διαβασει αρκετα ικανοποιητικες κριτικες για αυτην και ειπα να δοκιμασω.
Δεν μου αρεσουν που δεν μου αρέσουν τα υπερβολικα μεγαλα βυζια αλλα οπως και να το κανουμε μου εκανε ενα κλικ πως το λενε.
Λιγος κοσμος στο σαλονι , παρουσίαση της κοπελας απο την τσατσα και υστερα απο μια μικρη σκεψη εδωσα τα λεφτα για μια κατάθεση.
Πρωτη φορα παω με κοπελα που εχει τετοια βυζια, η με ιεροδουλη η με κανονικη, δεν εχω δει τετοιο πραμα ξανα, μαστάρια στην κυριολεξία.
Αυτην την φορα ηθελα αντι για το κλασικο σεξ που γινεται παντα νε εκμεταλευτω τα βυζια της.
Πολυ ζεστη μεσα στο δωματιο,λιγα προκαταρκτικά και ξεκινημα με μια μετρια πιπα, αρκετα δοντι, αλλα εβλεπα τα βυζια της που ειχαν καλύψει ολη την κοιλια μου και γουσταρα καπως.
Ενναλαγη για μια στάση και μονο διοτη οπως ειπα αυτην τη φορα ηθελα κατι ξεχωριστο, μονο ιεραποστολικα την πηρα, μετρια συμμετοχή μπορω να πω αλλα δεν βαριέσαι εγω περιμενα το ισπανικο της.
Μου βγαζει τον σκουφο και τον φορτονει αναμεσα τα βυζια της, με καυλωσε παρα πολυ ειχε πολυ μαλακα βυζια, ενο σε μια φαση ο πουτσος μου χάθηκε μεσα στα μαστάρια της.
Υστερ απο λιγα λεπτα βυζομαλάκινσης εγειρε το εργαλείο μου προς τα εμενα για να τελειώσω στην κοιλια μου.
Ξεχωριστη και ηδονικη εμπειρια σπαζωντας την μονοτονια της πιπας και τους αλλους τροπους που εχω τελειώσει μεχρι τωρα.
Λιγα λογια στο τελος και χερετούρες.
Σεξουαλικα εχω να πω μετρια πραγματα, τιποτα το σπουδαιο, αλλα για βυζολαγνους και λατρεις του ισπανικου στυλ ειναι οτι πρεπει ΧαμόγελοΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού