Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Λίνα είναι μια όμορφη ψηλή ξανθιά τσέχα με πολύ ωραίο σώμα...τέλεια βυζιά (ολοστρόγγυλα,συμμετρικά,στητά)...φανταστικό λωκο... Μόλις την είδα πέρασα αμέσως, αφού τέτοιες γυναίκες δεν συναντάς συνηθως στα μπουρδέλα. Το δωμάτιο δεν ήταν καθαρό, αλλά αυτό το περίμενα. Μπαίνει η μικρά (γύρω στα 23) με το τέλειο βυζί και εγώ θέλω τόσο πολύ να το γλύψω. Αλλά αυτή με απωθεί..."δεν θέλεις να τα φιλήσω" της λέω...όχι μου λέει αυτή..."δεν πειράζει, εγώ θα στα γλύψω" της λέω και της τα έγλυφα με το ζόρι! Έγλυφα το ένα και χούφτωνα το άλλο. Της βγάζω και το σλιπάκι και την γύρισα μπρούμιτα για να δω το κολαράκι της. Δεν ήθελε φιλιά στο σώμα, μόνο χάδια και γενικά έκανε τη δύσκολη...ούτε παρθένα να ήτανε...αυτό όμως εμένα με διέγειρε πολύ! Χαμόγελο Με είχε κατακαυλώσει! Βάζει το προφυλακτικό και μου παίρνει μια δυνατή πίπα για 3 λεπτά. Μετά γυρίζουμε στο πισωκολλητό για λίγα λεπτά...πιστεύω πως αυτή είναι η στάση της...έλα όμως που εγώ δεν ήθελα να τελείώσω έτσι και ανέβηκα από πάνω για να βλέπω το προσωπάκι της. Όσο την σφυροκοπούσα είχε τα μάτια της κλειστά και θα παρακαλούσε να τελειώσω γρήγορα. Πράγματι στη στάση αυτή ήρθε και η ολοκλήρωση. Ντύθηκε αμέσως και έφυγε χαιρετώντας τυπικά. Γενικά, η κοπέλα ήταν κούκλα, αλλά απρόθυμη. Παρόλα αυτά θα ξαναπήγαινα, γιατί περιέργως αυτή η συμπεριφορά της εμένα με διέγειρε πολύ! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίνα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού