Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη το βραδυ κατα τις δεκα στην Πιπινου 118 μετα απο παρα πολυ καιρο. Τελευταια φορα που ειχα παει δουλευε η Πενυ εκει. Μπηκα μεσα η τσατσα με υποδεχτηκε με ευγενια μου προσφερε νερακι και περιμενα το κοριτσι. Μετα απο κανα δεκαλεπτο σκαει μυτη. Μιλαμε για μια μελαχρινη, κανονικου για γυναικα αναστηματος γυρω στα 1.70, μελαχρινη με καλοβαλμενο σωμα, ωραιο κωλο, μετριο βυζακι δυαρι, και συμπαθητικο προσωπακι. Την εκοψα γυρω στα 24-25. Αμφιταλαντευτικα λιγο αλλα τελικα περασα(τι το ηθελα!). Η τσατσα δεν μου ειπε οτι τα αλλα δωματια ηταν φουλ και ετσι περιμενα, περιμενα... Περασε ενα ολοκληρο 25λεπτο! Ημουν ετοιμος να ντυθω και να βγω εξω! Τελικα με προλαβε η κοπελα. Μπαινει μεσα λεει αργησα λιγο μωρο μου, λεω τεσπα. Ανεβαινει στο κρεβατι μου πιανει την πουτσα και αρχησε με αποτομες και ακομψες κινησεις να μου παιζει την πουτσα για μισο λεπτο και αμεσως να μου βαζει προφυλακτικο. Για πρωκαταρκτικα ουτε λογος να γινεται. Στο υπολοιπο χρονικο διαστημα της συνευρεσης μου συμπεριφεροταν λες και ειχε καμμια πλαστικη κουκλα απεναντι της και σα να μου ελεγε, αντε χυσε τωρα να τελειωνουμε γιατι εχουμε και δουλειες! Μιλαμε για μια τραγωδια η ολη κατασταση. Τεσπα τελειωσα στα τεσσερα με θεα τον πολυ καλο κωλο της αλλα τι να το κανεις... Εννοειτε οτι ουτε και προκειτε να την ξαναπλησιασω. Μιλαμε για μια τελειως αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα, κοινως μια ξεπετα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
diomides1
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
2
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού