Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επειδη εχει γινει σεισμος μερικες φορες για αυτην εδω περα ακομα και τους περαστικους που βλεπω στην οδο φυλης μου λενε πως είναι η καλυτερη ειχα σκευτει πολλες φορες να παω αλλα αλαζα γνωμη γιατη υπαρχει και η μαρια η αντριαννα και πολλες αλλες! Εμφανιση ανωτερη του μετριου ,μην με παρεξηγησει κανεις αυτα ειναι γουστα,φατσα βαζω 6 και σωμα 7! Είναι φενεται απο καυκασια,καζακσταν κατι τετοιο! Κλασικα πιστευω οτι ξερετε μια μελαχρινη τσατσα αρκετα ομορφη που ειναι αρκετα υπερβολικη με ολλες! Μπηκα στο δωμάτιο και περίμενα κανα 5 λεπτο! Η χριστινα στην αρχη είταν γλυκια με αγκαλιες κλπ! Στο σεξ ρε παιδι μου δεν με εντυπωσιασε και τρελα δεν ξερω ,πολυ ψευτικη ελεγε κατι εμενα αυτα δεν με τρελενουν ,τα αληθινα βογγητα με τρελενουν που απο της αρκετες εμπειριες που εχω η με γκομενα η τανα ξερω να το διαχωριζω ! Περα απο αυτο κολαρακι αρκετα ζουμερο αλλα πολυ πεσμενο! Βυζι καλο απο οτι την ειχα δει παλια ειναι καλυτερο τωρα! 2 στασεις ,ιεραποστολικο και αραβικο,τελειωσα μετα! Μου ειπε πως με περιμενει ξανα ισως την επομενη ειναι καλυτερα ,πηγα γεματος προσδοκιες αλλα ψηλοξενεροσα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού