Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784135
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χερετω τις κουκλάρες του μαγαζιού και τους λάτρεις του καλού προγράμματος. Ήρθε η στιγμή να μιλήσω για την Λια. Με την οποία θα ήθελα να εκμυστηρευτώ πως έχω περάσει αμέτρητες φορές αλλά ποτε δεν έβρισκα τον χρόνο να αναρτήσω και κριτική. Αυτή την φορά θα το κάνω για να θυμηθούν οι παλιοί και να μάθουν οι νέοι. Η γυναίκα είναι κάτι παραπάνω από τις παροχές ενός πεντάστερου ξενοδοχείου. Η ευγένεια της σε σκλαβώνει. Η περιποίηση της σου δημιουργεί οικειότητα. Το μασάζ της κανονικό σιδέρωμα. Η πίπα της ΑΑΑΑΧΧΧ αυτή η πίπα της, ξυπνάει όλες τις αισθήσεις. Και το σεξ πικάντικο, με φαντασία, κέφι και αχορταγους οργασμούς. Ας τα πω τα πράγματα καλύτερα από την αρχή. Μεσημεράκι, ο ήλιος να καίει και εγώ ακόμα πιο πολύ από τις καψες μου. Αποφάσισα να πάω στο καλύτερο πυροσβεστικό σώμα στο κέντρο της Αθήνας. Στην πόρτα η εκθαμβωτική ζάνα με υποδέχθηκε με μια ζέστη αγκαλιά. Καθίσαμε και τα είπαμε λιγάκι και επέμενε να δω τα κορίτσια γιατί υπηρχαν και κάποιες καινούργιες. Μη θέλοντας να της χαλάσω χατίρι (αφού ήξερα από μέρες πριν με ποια θα περάσω) αποφάσισα να τις δω. Στην πασαρέλα οι σταθερές κοπέλες του μαγαζιού Άννα, Βερόνικα, Μονικα η Σερβα.... και κάποιες καινούργιες κοπέλες που ούτε καν θυμάμαι τα ονόματα τους. Η απόφαση μου κάθετη. ΛΙΑ και πάλι ΛΙΑ. μπαίνω στο δωμάτιο με την Λια και ετοιμάζει τις πετσέτες για το μπάνιο μου ενω παράλληλα μου φέρνει και ένα καφεδάκι όπως πολύ ευγενικά μου πρότεινε να πιω για να χαλαρώσω. 5 λεπτά με το ρολόι και μπαίνει η μούσα μου στο δωμάτιο. Με βάζει κάτω και με ισιώνει με το μασάζ. Αααααχ τι απόλαυση. Το μασάζ της τρομερό να μην τα ξαναλέμε. Με γυρίζει και μου κάνει μασάζ με το κορμί της μπροστά. Κατεβαίνει αργά και αισθησιακά στον μικρό Ιάκωβο και δίνει ρεσιτάλ. Καραμελωμα κανονικό. Να νιώθω και το καυτό της λαρύγγι γιατί μην ξεχνάμε, η γυναίκα έχει μάστερ στο βαθύ λαρύγγι. Το τέλος μας βρήκε σε ιεραποστολική στάση με τα πόδια της όσο πιο ψηλά μπορούσε να μου ζητάει να την πηδήξω πιο δυνατά. Έτσι και έκανα και με βρήκε το τέλος. θεά και ασυναγώνιστη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
16
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, gejgi

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού