Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403408
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εμφανιση Λανας...

Ψηλη ξανθια νταρντανα με περιεργο μαλλι που μοιαζει με περουκα,μεγαλη προστυχη κωλαρα με ωραια καμπυλη και μικρο στητο δυαρι βυζι!Στο προσωπο θα την χαρακτηριζα μετρια αλλα το κορμι για την ηλικια της(σιγουρα ειναι πανω απο 40) θα ελεγα πως ειναι παραπανω απο μια χαρα!

Στο ψητο τωρα...

Μπαινει μεσα η θεια Λανα κι αρχιζει να χορευει ωσαν στριπερ κατω απο τους ηχους του Stepping Stone της Duffy ξεκουμπωνοντας παραλληλα το σουτιεν της!Το βγαζει και ξεκιναει η επιθεση...ορμαει λοιπον καταπανω μου και μου φερνει τα βυζια της στην μαπα λεγοντας μου...γκλιψε με μουρο μου,δαγκωσε τιν ρογκα μου και αλλες τετοιες χαριτωμενιες με pure Ρωσσικη προφορα!Ποτε δεν λεω οχι οποτε ξεκινησα το γλυψιμο κατι που σε τακτα χρονικα διαλλειματα εκανε κι αυτη σε μενα μεχρι που κατεβηκε πιο χαμηλα απο τα συνηθισμενα λεγοντας μου...τωρα εγκω μουρο μου θα σου γκλειψει τα αρχιδια...οτι πεις της λεω κουκλα μου θα σου χαλασω εγω χατηρι?!Και δωστου παπαρογλυψιμο αυτη και δωστου εγω να της βαραω κωλοσκαμπιλα..κανα διλεπτο γινοταν αυτη η δουλεια μεχρι που ξαπλωσε μπρουμυτα για να της βγαλω την στρινγκαρα υστερα απο απαιτηση της!Ξανα μανα ανασκελα αυτη να μου ζηταει να της γλειψω τα βυζια(αλλο που δεν ηθελα..)μεχρι που φτανω στο τσακιρ κεφι οποτε ηρθε η ωρα της καποτας για να συνεχιστει το τσιμπουκειον εργο!Πολυ καλη deepthroat πιπα με φτυσιματα στον πουτσοκεφαλο ενω παραλληλα χαρχαλευε τα αρχιδια!Μοναδικο ισως πλην πως σε καποιες φασεις εβαζε λιγο παραπανω δοντακια απο οτι επρεπε!Η πιπα κρατησε κανα διλεπτο μεχρι που...

με μια κινηση αστραπη βαζει τα ποδια της κατω απο τα δικα μου(μπερδεψαμε τα μπουτια μας στην λαικη) μου γυρναει την πλατη κι αφου ετριβε το μουνι της στον πουτσο μου για καποια δευτερα κανει την κινηση ματ και καρφωνεται στο κουνταρι μου(Βλεπε συνεχεια περιγραφης χαχα)!Ακολουθησε ενα πολυ αισθησιακο ανεβοκατεβασμα μεχρι που την γυρισα στην ιδια σταση μεν αλλα με το προσωπο της προς τα μενα!Εκει συνεχισε στο ιδιο τεμπο ενω παραλληλα της εγλειφα τα δαχτυλα των χεριων της (Θεε μου τι εχω κανει στην ζωη μου..)κατι που ανταπεδωσε κι αυτη!Η ωρα περναγε επικινδυνα κι αφου εβλεπα πως προκοπη δεν θα βλεπα της ζητησα να γυρισει πισωκολλητο!Οι λατρεις των μεγαλων προστυχων πατων εδω θα βρουν την υγεια τους!!Αυτος ο κωλος της δινει συν δυο ποντους στην εμφανιση(απο 4 σε 6)!!Πολυ καλο πισωκολλητο λοιπον με ωραιες κραυγουλες και αψογο στησιμο αν και καποιες κουβεντες του στυλ...γκαμα με μουρο μου,δωσμου το σπερμα σου,τι κουνταρι ειναι αυτο..μονο γελια μου προκαλουσαν οποτε επειτα απο αρκετο σπρωξιμο πηρα την κατασταση στα χερια μου οπερ και τελειωσα με την μεθοδο της μαλακιας ενω αυτη μου χαιδευε τα παπαρια και μου εγλειφε τις ρωγες!Για την ηλικια μου καλη κι η μαλακια μου...

Γενικο Συμπερασμα..

Η σεξυ θεια Λανα ειναι μια τιμιοτατη λυση στα 50ευρω με βαση συμπεριφορα,περιποιηση και υπομονη,εχει πολυ καλη τεχνικη καταρτιση και γενικα συστεινεται σε ολους οσους ειναι μιλφακηδες και νταρντανολατρεις!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2009
Όνομα κοπέλας
Λάνα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού