Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 372270
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Καλησπέρα σας,
Επισκεψη Πέμπτη βράδυ. Ειχα σχολασει απο τη δουλειά αρκετα αργα και λεω χρειαζομαι ενα ποτό για να χαλαρωσω. Παω σε ενα σουβλατζιδικο στη μπελογιαννη. (Τιμιο σουβλακι) γεμιζω το στομαχι που ηταν κενο και δε μπορουσα μετα να παω σπίτι λεω δε πας(ειχα παει τη Κυριακή και μου λέει ο Θεμης να ερθω Πέμπτη αν μπορω που εχει πιο πολυ κόσμο ) Περναω βλέπω πολυ αμαξι λεω μορε μπραβο δικιο ειχε. Μπαινω μεσα γεματη η μπαρα παραγγελνω ποτο στριβω τσιγάρο δε κανω δύο τζουρες βλέπω να σηκώνεται ολο το μαγαζι και να ανεβαίνει πανω. Λεω τι σκατα μυρισανε το τζατζικι; Ανεβα λεω σιγα σιγα πεταω το τσιγάρο στη μεση και ανεβαινω...
Στο πρώτο χωρο με τα δυο κρεβατια ενα, gangbank με μια τσιριμπιμ τσιριμπομ. Ο ενας καθισμενος κανονικα και αυτη αναποδα να της κανει γλυφομουνι και να τραβαει τσιμπουκι σε εναν αλλον. Η κοπελια αδυνατη με δυαρι βυζι ρογα σταφυλι και μολισ ζεσταθηκε γυρναει αρχιζουν κατι γαμησια αλλο πραγμα. Φωνες κακο και οι δυι στο 10λεπτο ειχαν τελειωσει.
Προχωραω να δω πιο περα και στο δεύτερο δωμάτιο κλειδώνονται 2 ζευγάρια σε 5εχουν αρχισει τα γελια και οι σφαλιαρες τη συνεχεια τη φαντάζεστε. Συνεχίζω λοιπον στο dark room με 2 ζευγάρια να εχουν αρχισει παιχνίδι και στο μεσα δωμάτιο ενα ζευγάρι απλα να γαμιεται. Λεω κατσε να δουμε... να παιξουν οι ομαδες κανα 10λεπτο να ζεσταθουν. Παω να γυρισω πισω στο gangbank και παει ενα ζευγάρι να μπει μόνο του στο δωμάτιο με κοιταζει ο αντρας και μου κανει σινιαλο μπαίνω βαζει το συρτη και αρχίζει το παιχνίδι.
Η γυναίκα να φοράει ενα κολλητο μαύρο φουστανι και πρασινες γοβες Κάθομαι να δω τι θα γίνει συστήνεται μου λεει δε κανεις τιποτα αν δε σου πω. Λεω οκ. Ξεκίνα η γυναίκα να του τριβεται σε ολο το σωμα και να κοιτα εμενα στα μάτια και στο επιμαχο σημείο. Εγω δε κυριος καθομουν και έβλεπα α αντεεω να δουμε τι θα κανουμε η καριολα δε συνεχιζε ετσι κανα δεκάλεπτο και τα πράγματα έχουν αρχίσει να δυναμωνουν. Χτυπάει το τηλέφωνο το σηκώνει ο αντρασ της και μιλάει με καποιον.
Σε ένα λεπτό χτυπάει η πορτα συνομοτικα και μπαινει αλλο ενα ζευγάρι. Η γυναικα με κοιταει χαμογελάει και μου λέει μικρε ελπιζω να εχεις κεφια.. Τη βγαζω εξω και ξεκινάει ενα τσιμπουκι αλλο πραγμα ο αντρασ της της βγαζει τα ρουχα και καυλωνει τις βυζαρες της.
Σε δυο λεπτα ο καυλομενος συζηγος εχει στυσει στα 4την αλλη γυναικα και τη καρφωνει η δικια του χιυφτωνει εμενα σε κωλο και αρχιδια ενω με τσιμπουκωνει η αλλη.
Στη συνέχεια ο πρώτος συζηγος τελειώνει στα βυζια της αλλης και ο αλλος γαμαει ορθια την αλλην. Μολις καθαριζειη αλλβ τα χυσια με καβαλαει και αρχιζει η ιππασια.
Για καλη μου τύχη λογω κουρασης και σαστιμαρας δεν τελειωνω γρηγορα.
ο δεύτερος συζηγος τελειώνει ομως η γυναικα θελει και άλλο και η καυλωμενη έρχεται από πανω και ειμαστε σε μια φαση οπόυ καθισμενος εγω γαμαω την αλλη και ο ταυτόχρονα και οι δυο κανουμε γλειφομουνι στη πρώτη
Τελειωσα ευχαριστησα και συνεχισαμε στη μπαρα με σφηνακια απι το Θεμη τον ιδιοκτητη του μαγαζιου.
Γαμω τις φασεις συστηνεται ανεπιφύλακτα για ενα χαλαρό ποτο και ότι αλλο.... αν προκύψει....
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
80
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
ΜΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, abcxyz, elizabeth32 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2018
Καλησπέρα! Δεν ήξερα ότι υπάρχει και είσοδο για solo άντρες. Να υποθέσω συγκεκριμένες μέρες η αν είσαι γνωστός? Πάντως ενδιαφέρον φάση ιδιαίτερα καθημερινή!
25 Νοεμβρίου, 2018
Προμοτάρισμα για τις Πέμπτες. Το σουβλάκι ήταν απ'όλα;
26 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπινγκο
28 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απο ολα απλα ο τύπος δεν εχει γυρο μονο κεμπάπ τιμιο
ΜΜ
μιζα μονο στο γαμισι
28 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τσέκαρε στο site του μαγαζιου
ΜΜ
μιζα μονο στο γαμισι
01 Δεκεμβρίου, 2018
κάθε Πεμπτη και Κυριακη εχει εισοδο για σολο αντρες Dimon.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6