Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνολική η κριτική μου για τη μουνάρα Λίλιαν και για τις 15 περίπου φορές -το τελευταίο διάστημα- που την εγάμευσα Κατσικογάμης
Τσέκαρα και το ξεσκούφωτο τσιμπούκι, γιατί κάποιες φορές μου έκανε. Συνήθως δουλεύει απόγευμα κι από οσο κατάλαβα, έχει σταθερούς πελάτες. Αν γαμιόταν κι από κώλο, κάθε μέρα λαοθάλασσα θα γινόταν η Διδύμου.
Τα έχουν γράψει κι άλλοι για την κοπέλα. Μεγαλοκοπέλα Τσέχα, ευγενής, χαδιάρα, πολιτισμένη και για την ηλικία της ΜOUNΑΡΟΜΟΥΝΟΣ!!! Έρωτας Πολλές νεώτερες αδυνατούν να την πλησιάσουν σε ομορφιά. Εμπειρότατη γλυκιά πόρνη.
Γνωριζόμαστε πλέον και ξέρει τα γούστα μου... Πολλά χάδια εκατέρωθεν, φιλιά-φιλάκια, κάποια Γλώσσα γλωσσόφιλα, γλειψιές, ρουφήγματα, και γαμήσι. Τι γαμήσι?!?!? ΓΑΜΙΣΑΡΑ!!!! Κατσικογάμης Κατσικογάμης Πάνω κάτω, πλαγιαστό στα 4, στο όρθιο... Η πεντακάθαρη ευωδιαστή μουνάρα της, πάντα χύνει και γεύομαι μεθυστικά μουνόζουμα στο ανελέητο Γλώσσα γλειφομούνιασμα που της κάνω.... Στο γαμήσι κραυγούλες, βογκητά και παρότρυνση για άγριο ξέσκισμα... Αυτό κάνω. Την ξεσκίζω άγρια.
Περνάω πολύ κα(υ)λά μαζί της. Τέλεια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2018
Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, dourosladers, TZOYLI και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2018
Τι να λέμε τώρα η Λίλιαν είναι έμπειρη και γυναικάρα μαζί της δουλεύει μια ψηλή πολύ όμορφη κοπέλα με σώμα αγαλματενιο μουναρα η Ντιάνα αλλά είναι πολύ ψυχρή ψοφια εντελώς στο δωμάτιο σκεφτείτε νά έκανε τα μισά απ'όσα κάνει η Λίλιαν θα ήταν όνειρο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1